Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2019, 12:29

autor: Adrian Werner

Fallout 76 - patch Wild Appalachia pozwala zostać bimbrownikiem

Ukazała się aktualizacja Wild Appalachia do gry Fallout 76. Wprowadza ona nowe zadania, rozbudowuje system craftingu oraz ulepsza mapę i balans uzbrojenia.

W nowych zadaniach gracze mogą m.in. odkryć tajemnice wyjątkowo mocnego bimbru. - Fallout 76 - patch Wild Appalachia pozwala zostać bimbrownikiem - wiadomość - 2019-03-14
W nowych zadaniach gracze mogą m.in. odkryć tajemnice wyjątkowo mocnego bimbru.
FALLOUT 76 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bethesda Game Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: RPG/survival sandbox
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 listopada 2018 r.

Z lekkim poślizgiem ukazał się patch numer 7 do gry Fallout 76, czyli sieciowego survivala autorstwa studia Bethesda. Aktualizacja nazwana została Wild Appalachia i jest pierwszą z zaplanowanych kilku łatek z nowymi wyzwaniami. Na PC i Xboksie One oznaczono ją numerem 1.1.0.8, podczas gdy na PlayStation 4 jest to 1.1.0.7. Aby ją zainstalować, gracze konsolowi muszą pobrać ok. 20 GB danych, podczas gdy pecetowcy 13,7 GB.

Patch Wild Appalachia wprowadza do gry nowy cykl zadań zatytułowany Nukabimber daje w palnik. W jego ramach musimy odkryć tajemnice tytułowego trunku. Przy okazji odblokujemy dodatkowy system rzemieślniczy, obejmujący warzenie i destylację. Pozwala on wytwarzać różnorodne napoje przy wykorzystaniu stanowiska browarniczego oraz fermentora.

Aktualizacja ulepszyła także balans broni energetycznej oraz ciężkiej. Z kolei mapa wzbogaciła się o system śledzenia aktywnych wyzwań. Ponadto do menu społecznościowego dodano opcję zgłaszania niewłaściwego zachowania innych graczy. Nie zabrakło także nowych elementów dekoracyjnych.

Łatka wprowadziła również zawartość, która zostanie odblokowana dopiero za jakiś czas. 19 marca ruszy sezonowe wydarzenie w postaci Parady Fasnacht. W jego ramach gracze będą musieli pomóc botom z Helvetii w przygotowaniu imprezy mającej wygnać Dziadka Zimę. W zamian otrzymamy specjalne łupy i maski. Tydzień później dodany zostanie wyczekiwany tryb survivalowy.

Z kolei w kwietniu otrzymamy aparaty fotograficzne oraz możliwość konstruowania automatów sprzedających przedmioty. W tym samym miesiącu dodane zostaną przygody z serii Shear Terror!, a w maju wystartuje event Ever Upwards.

Przypomnijmy, że Fallout 76 ukazał się 14 listopada, w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra została przyjęta chłodno – edycja pecetowa posiada obecnie średnią ocen na poziomie 52% według serwisu Metacritic. Równie niezadowolony był nasz redaktor, który wystawił produkcji notę 5.5/10.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Wszystko o Fallout 76
  4. Fallout 76 - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 76

Fallout 76