Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2016, 10:50

autor: Góral

Fallout Shelter zadebiutował na PC-tach

Od dziś Fallout Shelter, czyli strategia znana z urządzeń mobilnych, dostępny jest na komputerach osobistych. Tytuł pobierzecie za darmo z aplikacji Bethesda.net. Dodatkowo ukazał się patch 1.6, zmieniający system walki i dodający nowe misje.

W czerwcu 2015 roku, na kilka miesięcy przed premierą gry Fallout 4, na iOS ukazała się mobilna aplikacja Fallout Shelter. Tytuł okazał się niezłą produkcją i momentalnie zdobył wielką popularność, więc po kilku tygodniach trafił na Androida. Krótko pisząc, na urządzeniach mobilnych projekt okazał się sukcesem, a od dziś mogą się nim cieszyć także użytkownicy PC-tów. Obecnie grę znajdziecie jednak tylko w aplikacji firmy Bethesda. Z ujawnionych jakiś czas temu informacji wynika, że gra nie trafi na Steama. W opublikowanym wówczas komunikacie stwierdzono, iż: „gra będzie dostępna na PC, w ramach bezpłatnego pobrania z Bethesda.net”. Jeżeli chcecie sprawdzić PC-towe Fallout Shelter, to oprócz zainstalowania kolejnego programu, musicie także spełnić wymagania sprzętowe produkcji, które oczywiście nie są zbyt wygórowane. Do zabawy wystarczy Wam taki oto komputer:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9550 2.83 GHz;
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTS 250 1 GB lub AMD Radeon HD 6970 1 GB;
  • Pamięć: 2 GB RAM;
  • Twardy dysk: 2 GB wolnego miejsca;
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
PC-towe Fallout Shelter dostępne tylko w aplikacji Bethesda.net. - Fallout Shelter zadebiutował na PC-tach - wiadomość - 2016-07-14
PC-towe Fallout Shelter dostępne tylko w aplikacji Bethesda.net.
Fallout Shelter w skrócie:
  • darmowa gra strategiczno-ekonomiczna;
  • pierwotnie ukazała się w 2015 roku na urządzeniach mobilnych;
  • od dziś dostępna także na PC-tach;
  • pojawiła się aktualizacja 1.6.

Gra dostępna jest oczywiście za darmo i pozwala zaopiekować się mieszkańcami jednego ze schronów. Do naszym zadań należy jego stałe ulepszanie i rozbudowywanie, dbanie o wodę, pożywienie itd. Dodatkowo wraz z PC-tową wersją ukazała się łatka 1.6. Jej główną atrakcją są specjalne misje, w których wysyłamy naszych podopiecznych na pustkowia, zrujnowane miasta i do innych lokacji. Ponadto deweloperzy zatroszczyli się o nowy system walki, umożliwiający kontrolowanie postaci w trakcie starcia. Krótko pisząc, nawet jeżeli ograliście Fallout Shelter wzdłuż i wszerz, to i tak warto wrócić i sprawdzić nowości.

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout Shelter

Fallout Shelter