Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2022, 17:11

Fallout: London na oficjalnym zwiastunie, zdewastowana metropolia w pełnej krasie

Do sieci trafił oficjalny zwiastun ambitnej modyfikacji Fallout London do Fallouta 4. Na ponad 4-minutowym trailerze możemy zobaczyć postnuklearną stolicę Anglii w pełnej krasie.

Ponad miesiąc temu mieliśmy okazję zapoznać się z pierwszym obszernym fragmentem rozgrywki z Fallout: London – wielkiej modyfikacji Fallouta 4, tworzonej przez zespół FOLON. Wczoraj zaś w sieci pojawił się nowy, długi zwiastun projektu (widoczny poniżej).

Na filmie możemy zobaczyć Londyn w postnuklearnej, apokaliptycznej scenerii. Nie zabrakło charakterystycznych punktów miasta, wliczając w to Big Ben, ruiny słynnego London Eye oraz zdewastowaną National Gallery.

Oprócz tego dostaliśmy zbliżenia na zrujnowane, klimatyczne ulice, wnętrza budynków oraz tajemnicze podziemne lokacje.

Trzeba przyznać, że Fallout: London na pokazanych materiałach robi naprawdę spore wrażenie. Produkcji bliżej do pełnoprawnej gry niż do zwykłego moda.

Warto zaznaczyć, że trailer w końcu podał odpowiedź (przynajmniej orientacyjną) na pytanie dotyczące daty premiery. Fallout: London ma zadebiutować w 2023 roku.

Przypomnijmy, że modyfikacja ukaże się wyłącznie na pecetach. Do jej uruchomienia będzie konieczne posiadanie Fallouta 4 wraz ze wszystkimi dodatkami.

  1. Oficjalna strona projektu Fallout: London
  2. Fallouta 4 spisałbym na straty, gdyby nie jedna rzecz
  3. Fallout 4 – poradnik do gry
E3 2021