Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 maja 2020, 10:13

autor: Adrian Werner

Fallout 76 - sprawdź za darmo, czy autorzy uratowali grę

Dzisiaj wieczorem ruszy darmowy weekend gry Fallout 76. Dzięki temu użytkownicy pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4 sprawdzą, jak produkcja prezentuje się po dużej aktualizacji Wastelanders.

Fallout 76 - sprawdź za darmo, czy autorzy uratowali grę - ilustracja #1
Aktualizacja Wastelanders spotkała się z ciepłym przyjęciem społeczności.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Fallouta 76, to wkrótce będziecie mogli sprawdzić grę dzięki darmowemu weekendowi. Zabawa ruszy dzisiaj o 18:00 czasu polskiego i potrwa do 18 maja, również do 18:00. Oferta obejmuje wszystkie platformy sprzętowe, na których dostępna jest ta produkcja, czyli PC (zarówno przez Bethesda.net, jak i na Steamie), PlayStation 4 i Xbox One.

Warto skorzystać z okazji, gdyż od czasu premiery w listopadzie 2018 roku gra przeszła dużą metamorfozę. Fallout 76 po debiucie stał się obiektem żartów z powodu fatalnego stanu technicznego i rozczarowującej zawartości. Autorzy nie poddali się jednak i przez kolejne kilkanaście miesięcy pracowali nad ulepszeniem swojego dzieła. Zwłaszcza udana okazała się niedawna aktualizacja Wastelanders, która wprowadziła m.in. bardziej rozbudowaną fabułę i tradycyjne dla gatunku RPG postacie niezależne, dzięki czemu produkcja mocniej przypomina wcześniejsze odsłony cyklu.

Dzięki wprowadzanym zmianom autorom udało się odzyskać sympatię dużej części graczy. Obecnie na Steamie 79% ocen użytkowników jest pozytywnych. W planach jest rozwijanie gry przez co najmniej kolejny rok. Wśród nowości najpewniej znajdą się zwierzęcy towarzysze.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Wszystko o Fallout 76
  4. Fallout 76 - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Fallout 76

Fallout 76