Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2016, 15:10

autor: Góral

Fallout 4 – fani gry opublikowali nieoficjalny patch

Fani gry Fallout 4 postanowili samodzielnie połatać produkcję studia Bethesda, a efektem ich pracy jest potężna łatka, naprawiająca szereg rozmaitych błędów związanych z działaniem perków, przedmiotami, napisami i nie tylko.

Fallout 4 – fani gry opublikowali nieoficjalny patch - ilustracja #1

Fallout 4 ukazało się 10 listopada 2015 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Deweloperzy ze studia Bethesda przyzwyczaili graczy, że ich produkcje nie są idealne i w początkowym okresie życia danego tytułu należy oczekiwać rozmaitych, mniejszych i większych błędów. Oczywiście firma działa prężnie i co jakiś czas wypuszcza kolejne łatki, które krok po kroczku polepszają sytuację. Co ciekawe, to samo postanowili zrobić sami gracze, zrzeszeni pod szyldem Unofficial Patch Project Team. Efektem ich starań jest łatka, którą znajdziecie w serwisie Nexus Mods. Nieoficjalny patch naprawia sporo znanych bugów:

  • wyeliminowano m.in. problemy związane z przedmiotami;
  • zatroszczono się o usprawnienie dźwięku;
  • poprawiono niektóre perki, np. źle obliczające korzyści płynące z ich używania;
  • wprowadzono szereg niewielkich poprawek, eliminujących błędy występujące podczas wykonywania misji;
  • ulepszono warsztat i terminale;
  • naprawiono rozmaite bugi związane rozmieszczeniem przedmiotów w świecie gry.

Mało tego, fani czwartego Fallouta poprawili nawet rozmaite literówki występujące w tekstach. Wprowadzone zmiany może i nie są spektakularne, gdyż w większości przypadków związane są z rozmaitymi szczegółami, ale skoro deweloper nie zamierzał się nimi zająć, to dobrze, że zrobił to ktoś inny. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami, to pełen opis wszystkich poprawek znajdziecie w tym miejscu.

Pamiętajcie, że nieoficjalny patch współpracuje z wersją gry 1.5.146 lub nowszą. Oczywiście mod przeznaczony jest dla użytkowników PC-towego wydania – gracze konsolowi muszą obejść się smakiem.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 4

Fallout 4