Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2017, 11:09

autor: Adrian Werner

Expeditions: Viking ze złotym statusem

Zespół Logic Artists ogłosił, że prace nad historyczną grą RPG Expeditions: Viking dobiegły końca. Aby to uczcić, autorzy zorganizowali darmowy weekend swojej poprzedniej produkcji, czyli Expeditions: Conquistador.

EXPEDITIONS: VIKING W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Logic Artists
  2. Gatunek: RPG
  3. Platforma: PC
  4. Data premiery: 27 kwietnia 2017 r.

Studio Logic Artists poinformowało, że gra RPG Expeditions: Viking osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i w rezultacie możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy już żadnych opóźnień. Produkcja ukaże się więc zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, czyli 27 kwietnia. W planach jest wyłącznie wersja pecetowa.

Przy okazji udostępniono świeży zwiastun gry. Ponadto, aby uczcić ozłocenie Expeditions: Viking, autorzy postanowili zorganizować darmowy weekend swojej poprzedniej gry, czyli wydanego cztery lata temu Expeditions: Conquistador. Tytuł można wypróbować bez płacenia do końca jutrzejszego dnia.

Expeditions: Viking ze złotym statusem - ilustracja #1

Przypomnijmy, że w Polsce Expeditions: Viking ukaże się nakładem firmy Cenega. Gra trafi na półki rodzimych sklepów równocześnie z premierą światową i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej.

Gra zapowiada się obiecująco. Expeditions: Conquistador było ciekawą produkcją, która nie zrealizowała w pełni swojego potencjału za sprawą małego budżetu oraz sporego zestawu problemów technicznych. Expeditions: Viking zapowiada się na znacznie ładniejszą i bardziej dopracowaną produkcję. Zainteresowanym projektem polecamy zapoznanie się z nasza obszerną zapowiedzą, powstałą na bazie wczesnej wersji gry.

  1. Oficjalna strona gry Expeditions: Viking
  2. Graliśmy w Expeditions: Viking – krew i zdrada w wikińskim RPG
  3. Darmowy weekend Expeditions: Conquistador w serwisie Steam