Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2022, 21:08

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Danny Trejo aka Maczeta promuje Evil West; zobacz zabawną reklamę

Aktor Denny Trejo, znany przede wszystkim z odgrywania roli Maczety, promuje polskie Evil West. Zobaczcie humorystyczny film z jego udziałem.

Źrodło fot. YouTube - Focus Entertainment
i

Premiera gry Evil West, łączącej motywy Dzikiego Zachodu z wampirami, zbliża się wielkimi krokami. Produkcja od polskiego studia Flying Wild Hog zadebiutuje 22 listopada, a tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na jej zakup, ma przekonać Denny Trejo. Aktor, znany głównie z odgrywania roli Maczety w filmie o tej samej nazwie, „chce po prostu zagrać w grę”. Zobaczcie całą reklamę, w której wystąpił, poniżej.

Materiał jest stworzony w humorystycznym stylu – grający reżyserów aktorzy chcą, aby Trejo wyrażał swój entuzjazm z powodu wszelkich mikrotransakcji. Film jednak wyśmiewa taki rodzaj monetyzacji. Na wzmiankę o lootboxach „Maczeta” odpowiada: „A czym są lootboxy?”, aż w końcu jego cierpliwość sięga limitu i przerywa nakręconym na mikropłatności aktorom.

Po takim zwięzłym przedstawieniu sprawy chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że na Evil West warto mieć oko. A skoro o tym mowa, dobrze byłoby zorientować się, o której dokładnie godzinie nastąpi premiera gry. Jej wydawca, Focus Entertainment, przybył z odpowiedzią, publikując czytelne mapki (poniżej). Dzięki temu wiemy, że w Evil West w Polsce w dniu premiery będzie można grać od 12:00 na wszystkich platformach.

Danny Trejo aka Maczeta promuje Evil West; zobacz zabawną reklamę - ilustracja #1

Źródło: Twitter, @Focus_entmt

Danny Trejo aka Maczeta promuje Evil West; zobacz zabawną reklamę - ilustracja #2

Źródło: Twitter, @Focus_entmt

Evil West wyjdzie na PS4, PS5, Xboxy One, Xboxy Series X/S oraz PC-ty.

  1. Evil West na Steamie
E3 2021