Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2022, 20:46

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Sterowiec i krwawa jatka na nowym gameplayu z Evil West od Flying Wild Hog

Polskie studio Flying Wild Hog przypomina o swojej najnowszej produkcji kolejnym długim zapisem rozgrywki. Zobaczcie niezłą rzeź wampirów w Evil West.

Evil West to trzecioosobowa gra akcji osadzona na alternatywnym Dzikim Zachodzie, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z zastępami wampirów. Mimo iż premiera tytułu zaliczyła ostatnio obsuwę, polskie studio Flying Wild Hog (znane m.in. z serii Shadow Warrior) nie zwalnia tempa; właśnie podzieliło się ono kolejnym materiałem z gry.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy, trzynastominutowy zapis rozgrywki z Evil West.

Tym razem materiał zawiera sporo przerywników filmowych, które zaznajamiają nas z fabułą. Główny bohater dociera ze swoim kompanem na miejsce prezentacji najnowszej broni, którą widzimy w akcji nieco później. Dzięki niej można przyciągać do siebie przeciwników, a także używać jej elektrycznych aspektów. Podczas tej prezentacji padają niefortunne słowa:

To jest początek nowej ery, panowie [...] nie ma opcji, aby wrogowie nas zaskoczyli...

Przemówienie widowiskowo przerywa ogromny sterowiec z wampirami na pokładzie. Później gameplay ukazuje walkę głównego bohatera z tymi potworami. Widzimy m.in., że gracz może przemieszczać się za pomocą linki z hakiem. Dzięki gameplayowi wiemy też, że w grze będą obecne różne znajdźki – jedną z nich widzimy jeszcze przed całą krwawą rzezią.

Na koniec zaprezentowano walkę z ogromnym wampirycznym bossem, którą swoją drogą widzieliśmy już podczas targów PAX East 2022. Jednakże na nowym filmie można dostrzec, że zmieniony został pasek życia przeciwnika.

Evil West ma wyjść 22 listopada na PC-ty, PS4, PS5 oraz Xboxy One i Series X/S.

  1. Evil West na Steamie