Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2020, 10:59

autor: Adrian Werner

Evil Genius 2 - pierwsze screeny

Na steamowym profilu Evil Genius 2: World Domination pojawiły się nowe obrazki, a wśród nich pierwsze screenshoty z gry.

Evil Genius 2 - pierwsze screeny - ilustracja #1
Gra zmierza na PC i ma się ukazać w tym roku.

Już od prawie trzech lat wiemy, że studio Rebellion pracuje nad Evil Genius 2: World Domination, czyli kontynuacją wyśmienitej strategii z 2004 roku. W zeszłym roku mogliśmy obejrzeć nawet pierwszy zwiastun, ale nie zawierał on żadnych fragmentów rozgrywki. Dopiero teraz, dzięki pierwszym screenom, możemy zobaczyć, jak prezentuje się sama gra.

Obrazki udostępniono bez fanfar, aktualizując profil gry na Steamie. Większość dostępnych tam grafik to koncepcyjne rendery i artworki, ale wśród nich pojawiły się również dwa screenshoty. Wynika z nich, że pomimo wyraźnych postępów w jakości grafiki, autorzy zachowają specyficzny styl i klimat pierwowzoru.

Te screeny to niewiele, więc mamy nadzieję, że na kolejne materiały nie będziemy musieli czekać długo. Spodziewamy się, że gra zostanie pokazana podczas jednego z nadchodzących wirtualnych wydarzeń, takich jak PC Gaming Show 2020 czy Summer Game Fest. W oczekiwaniu na to warto przypomnieć sobie pierwszą część serii, zwłaszcza że można ją obecnie zdobyć za darmo.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Evil Genius 2: World Domination
  2. Oficjalna strona studia Rebellion