Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 19:19

Pierwszy zwiastun Evil Genius 2: World Domination od studia Rebellion

Firma Rebellion zaprezentowała podczas tegorocznych targów E3 pierwszy zwiastun swojego ujawnionego dwa lata temu projektu, zatytułowanego Evil Genius 2: World Domination. Premiera tytułu planowana jest na przyszły rok.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Nawet przestępczym geniuszom należy się rezydencja na tropikalnej wyspie. - Pierwszy zwiastun Evil Genius 2: World Domination od studia Rebellion - wiadomość - 2019-06-10
Nawet przestępczym geniuszom należy się rezydencja na tropikalnej wyspie.

Pierwszą prezentacją tegorocznego PC Gaming Show w ramach targów E3 okazała się zapowiedziana dwa lata temu gra Evil Genius 2: World Domination autorstwa studia Rebellion. Premierowy zwiastun przedstawia tytułowego złego geniusza, który planuje i rozbudowuje swoją siedzibę do snucia niecnych planów, rekrutuje kolejnych sługusów do pomocy i wysyła ich na kryminalne misje w różne zakątki świata, a następnie rozprawia się z nader wścibskim szpiegiem poprzez posłanie go do basenu pełnego rekinów. Materiał nie ujawnia niestety daty premiery, ale po wejściu na stronę internetową gry zobaczymy, że debiut planowany jest na przyszły rok, wyłącznie na PC (przez Steam). Jeśli zaś chcielibyście wcielić się w złoczyńcę z Jamesa Bonda nieco wcześniej, możecie zapisać się do newslettera na oficjalnej witrynie Evil Genius 2: World Domination i otrzymać szansę na wzięcie udziału w zamkniętych beta-testach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Evil Genius 2: World Domination