Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 18:48

Nowy zwiastun Desperados 3 na E3 2019 z fragmentami gameplayu

Firma THQ Nordic zaprezentowała kolejny zwiastun gry Desperados 3, która ma zadebiutować w tym roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Na krótkim filmiku znajdują się także fragmenty rozgrywki.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Desperados III może jeszcze zaszczycić swoją obecnością konferencję PC Gaming Show. - Nowy zwiastun Desperados 3 na E3 2019 z fragmentami gameplayu - wiadomość - 2019-06-10
Desperados III może jeszcze zaszczycić swoją obecnością konferencję PC Gaming Show.

Przy okazji trwających w Los Angeles targów E3 jedną z nowych pozycji w swoim portfolio postanowił zaprezentować wydawca THQ Nordic. Trwający minutę zwiastun strategicznego westernu Desperados III (będącego kontynuacją porzuconego ponad dekadę temu cyklu autorstwa studia Spellbound Entertainment), który zobaczycie poniżej, przez sporą część czasu buduje atmosferę Dzikiego Zachodu przy pomocy animowanych grafik, ale znajdziecie tu też fragmenty rozgrywki. Te z kolei przedstawiają rozmaite sposoby radzenia sobie z przeciwnikami – od zatłuczenia łopatą, przez uwiedzenie wroga i zabójstwo w mrocznym zaułku, aż po kreatywne wykorzystywanie elementów otoczenia, w tym… przestraszonego byka. Dokładnej daty premiery niestety jak nie było, tak nie ma, ale może dowiemy się czegoś więcej w trakcie rozpoczynającej się niedługo konferencji PC Gaming Show.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Desperados III