Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2021, 10:50

Edycja Kolekcjonerska Evil Genius 2 z figurką łotra i niską ceną

Zespół Rebellion ujawnił Edycję Kolekcjonerską i wydanie Deluxe gry Evil Genius 2: World Domination. Wypuszczono również filmik pokazujący tryb sandboksowy.

Studio Rebellion ujawniło zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i Deluxe Evil Genius 2: World Domination, czyli produkcji będącej kontynuacją klasycznej strategii z 2004 roku.

Edycja kolekcjonerska Evil Genius 2

Standardowa cena Edycji Kolekcjonerskiej wyniesie 84,99 dolarów, czyli ok. 314 zł, ale obecnie w oficjalnym sklepie można ją kupić z promocyjną zniżką za 76,49 dolarów (ok. 283 zł), co jak na współczesne standardy nie jest dużą kwotą za takie wydanie. W zamian otrzymacie:

  1. klucz pozwalający odblokować grę na Steamie,
  2. przepustkę sezonową na pierwszy sezon,
  3. mierzącą 15,5 cm figurkę geniusza zbrodni Maximiliana,
  4. drukowane wydanie magazynu Evil Genius 2 Companion Magazine.

Cyfrowa Edycja Deluxe Evil Genius 2

W przypadku cyfrowej Edycji Deluxe cenę ustalono na poziomie 59,99 dolarów, czyli 222 złotych, ale tutaj również obecnie obowiązuje promocja, pozwalająca kupić to wydanie za 53,99 dolarów (ok. 198 zł). Za tę kwotę otrzymacie:

  1. klucz pozwalający odblokować grę na Steamie,
  2. przepustkę sezonową na pierwszy sezon,
  3. cyfrowe wydanie magazynu Evil Genius 2 Companion Magazine.

Przepustka sezonowa na pierwszy sezon zapewni dostęp do dwóch zestawów sługusów (Minion Packs) i podwładnych (Henchmen Packs), DLC z przedmiotami do bazy (Lair Pack) oraz dodatku rozbudowującego kampanię (Campaign Pack).

Przypomnijmy, że Evil Genius 2: World Domination zadebiutuje 30 marca tego roku. Gra zmierza wyłącznie na PC i sprzedawana będzie w serwisie Steam. Twórcy nie mają w planach polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona gry Evil Genius 2: World Domination

Chcecie odkurzyć Evil Genius? Zróbcie to z modem.

Czekając na premierę Evil Genius 2 warto przypomnieć sobie pierwszą część. Wydano ją w 2004 roku, ale nadal jest to wyśmienita strategia, która dodatkowo zyskuje po zainstalowaniu Mega Patch. Łączy on w jedną paczkę wszystkie najważniejsze fanowskie ulepszenia pierwszego Evil Genius, usuwając błędy techniczne, dodając nową zawartość oraz wprowadzając wsparcie dla rozdzielczości szerokoekranowych.

  1. Mega Patch - pobierz moda