Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2021, 12:53

autor: Entelarmer

EVE Online piękniejsze - twórcy testują graficzną aktualizację

Grafika w EVE Online doczeka się odświeżenia. Studio CCP Games rozpoczęło testy aktualizacji, dzięki której wszechświat kosmicznego MMORPG nabierze kolorów.

EVE Online wciąż potrafi zaskakiwać rozmachem bitew i innych inicjatyw graczy lub twórców. Rzadko jednak mówi się o tej grze w kontekście grafiki, skądinąd całkiem przyzwoitej jak na 18-letnią produkcję. To właśnie oprawie wizualnej jest poświęcona nowa aktualizacja, która wczoraj trafiła na serwer testowy Singularity.

  1. Takich zdrad nie ma nawet w Grze o tron! 7 historii z EVE Online
EVE Online piękniejsze - twórcy testują graficzną aktualizację - ilustracja #1
Przykład grafiki w obecnej wersji EVE Online…

Celem studia CCP Games jest tchnięcie życia w „szary” wszechświat EVE Online. W tym celu zespół zaktualizuje shadery oraz oświetlenie gry, by kolory były „jaśniejsze i głębsze” niż dotychczas. Na oficjalnej stronie gry można znaleźć trzy pary screenów porównujących grafikę przed i po zmianach. Zaznaczono jednak, że deweloperzy wciąż szlifują aktualizację i liczą na dopracowanie jej z pomocą społeczności. Chętni mogą sprawdzić nowy wygląd na publicznym serwerze testowym Singularity (zwanym też Sisi) – wystarczy wybrać go z listy z poziomu klienta gry. Jeśli macie jakieś uwagi, możecie się nimi podzielić w wątku na oficjalnym forum EVE Online.

EVE Online piękniejsze - twórcy testują graficzną aktualizację - ilustracja #2
… oraz nowej oprawy wizualnej po aktualizacji.
  1. Oficjalna strona gry EVE Online
  2. EVE Online – poradnik dla początkujących
  3. Nie tylko EVE Online – gry tak trudne, że gracze robią do nich instrukcje obsługi