Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2014, 09:49

autor: Góral

EVE Online - nowy zwiastun ukazuje emocje towarzyszące grze

Twórcy gry EVE Online opublikowali zwiastun produkcji, w którym wykorzystano nadesłane przez graczy dialogi, zarejestrowane podczas rozgrywki. W ten sposób ukazano emocje towarzyszące zabawie w słynne kosmiczne MMO.

Studio CCP Games, odpowiedzialne za słynne kosmiczne MMO EVE Online, opublikowało nowy, klimatyczny zwiastun swojej flagowej produkcji, w którym wykorzystano nadesłane przez graczy dialogi, zarejestrowane podczas rozgrywki. W ten sposób ukazano jak angażująca, wciągająca i emocjonująca może być zabawa w EVE. Jeżeli dzięki powyższemu materiałowi wideo poczuliście, że musicie w końcu sprawdzić tę produkcję, to przetestujecie ją za darmo przez czternaście dni, rejestrując się w tym miejscu.

EVE Online - najnowszy zwiastun ukazuje emocje towarzyszące rozgrywce - ilustracja #1EVE Online to jedna z najstarszych gier MMO, która jest rozwijana po dzień dzisiejszy. Tytuł wyprodukowany przez zespół CCP Games ujrzał światło dzienne w maju 2003 roku. Pomimo ponad 11 lat na karku produkcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem i w lutym 2013 roku ilość subskrybentów przekroczyła próg 500 tys. osób. EVE Online cały czas jest aktualizowane o nową zawartość, a ostatni patch, Phoebe 1.5, ukazał się kilka dni temu.

W grze wcielamy się w pilota statku kosmicznego przemierzającego wirtualny wszechświat Nowy Eden. Na początku zabawy otrzymujemy garść kredytów i kiepski pojazd, a cała reszta zależy już tylko od nas. Produkcja wymaga opłacania miesięcznego abonamentu.

EVE Online - najnowszy zwiastun ukazuje emocje towarzyszące rozgrywce - ilustracja #2