Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2022, 19:36

ETS2: West Balkans przeczołga nas przez kolejki na granicach; nowy film

Poznaliśmy kolejne szczegóły związane z ETS2: West Balkans. Tym razem deweloperzy zaprezentowali nam, jak będą wyglądać przejścia graniczne.

Źródło fot. SCS Software
i

SCS Software omówiło kolejne szczegóły na temat West Balkans, czyli nadchodzącego DLC do Euro Truck Simulatora 2. Tym razem deweloperzy postanowili zaprezentować nam przejścia graniczne. To jednak nie wszystko. Poinformowano również, że do produkcji zawitała możliwość tworzenia dedykowanych serwerów.

Przejścia graniczne w ETS2: West Balkans

We wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu SCS Software znajdziemy szereg ciekawostek o tym, jak będzie wyglądać przekraczanie granic między państwami. Jest to o tyle istotne, że DLC wprowadzi aż osiem różnych państw. W związku z tym kontrole na tym obszarze będą na porządku dziennym.

Według zapowiedzi twórców, podczas jazdy po Zachodnich Bałkanach natrafimy na szereg różnych przejść granicznych. Każde z nich będzie unikalne na swój sposób. Natrafimy zarówno na niewielkie placówki, jak i ogromne przejścia graniczne.

Sam przejazd między krajami stanie się złożonym procesem. Będą sprawdzane dokumenty, dodatkowo mogą trafić się kontrole rentgenowskie, na których Wasz ładunek zostanie prześwietlony. Możecie już to kojarzyć, jeśli jeździliście po obszarach z DLC Droga do Morza Czarnego.

ETS2: West Balkans przeczołga nas przez kolejki na granicach; nowy film - ilustracja #1

SCS Software

ETS2: West Balkans przeczołga nas przez kolejki na granicach; nowy film - ilustracja #2

SCS Software

Dedykowane serwery

Deweloperzy z SCS Software sprezentowali nam również całkiem nową opcję dla osób grających w trybie wieloosobowym. Od teraz w Euro Truck Simulatorze 2 i American Truck Simulatorze istnieje możliwość założenia dedykowanego serwera. Dzięki temu, aby dołączyć do rozgrywki, nie jest wymagana obecność hosta. Należy jednak mieć zainstalowane narzędzie SteamCMD w celu skorzystania z tej funkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 – poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej