Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 czerwca 2021, 14:57

Które DLC do ETS2 warto kupić na Steam Summer Sale 2021

Steam Summer Sale trwa i w związku z tym prezentujemy kolejne zestawienie ofert. Znajdziecie tutaj pięć dodatków do ETS2, które warto kupić.

Steam Summer Sale w pełni, dlatego też postanowiliśmy kontynuować przeglądy ofert. Tym razem padło na dość pomijaną w zestawieniach kategorię, jaką są dodatki. Na pierwszy ogień idzie tutaj cieszący się w naszym kraju sporą popularnością Euro Truck Simulator 2. Poniżej znajdziecie pięć DLC, w które warto zainwestować, jeśli lubicie ten tytuł.

Droga do Morza Czarnego (Road to the Black Sea) za 34,99 zł

Droga do Morza Czarnego implementuje do gry mapę Rumunii, Bułgarii oraz europejskiej części Turcji. Poza trzecim z wymienionych państw autostrady są czymś spotykanym głównie przy większych miastach. Dlatego też większość czasu spędzamy na wąskich, często krętych drogach. Dodatkowo na trasie natrafimy na wiele mniejszych wiosek. Sprawia to, że w czasie jazdy nie wkrada się monotonia.

  1. Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea na Steamie

Skandynawia (Scandinavia) za 17,99 zł

Skandynawia implementuje Danię, Norwegię i Szwecję. Dodatek ten jest interesujący głównie ze względu na różnorodność krajobrazów oraz nacisk na podróże promowe. Sieć drogowa jest natomiast urozmaicona i nie jest pokryta tylko autostradami.

  1. Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia na Steamie

Bałtycki szlak (Beyond the Baltic Sea) za 17,99 zł

Bałtycki szlak dodaje do gry Litwę, Łotwę, Estonię oraz część Finlandii i Rosji. To DLC jest intersujące głównie ze względu na swoją różnorodność. Znajdziecie tutaj autostrady oraz mniejsze drogi, przez co trudno się nudzić. Pojawiają się tutaj również przejścia graniczne, które nie występują w podstawowej wersji gry.

  1. Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea na Steamie

Vive la France! za 17,99 zł

Vive la France! to najstarszy z wymienionych tutaj dodatków. Jeśli nadal go nie posiadacie, to warto nadrobić zaległości i go nabyć. Dzięki niemu można bowiem zwiedzić całą Francję, która dodatkowo na przestrzeni kolejnych aktualizacji została upiększona i rozbudowana. Nadal jednak musicie mieć na uwadze, że większość dróg to autostrady, przez co do jazdy może wkradać się monotonia.

  1. Euro Truck Simulator 2 - Vive la France! na Steamie

Special Transport za 5,39 zł

Special Transport dodaje do gry szereg ładunków o niestandardowych wymiarach. Wymagają specjalnej procedury transportu z wykorzystaniem samochodów pilotujących i zabezpieczeń drogi. Tego typu dostawy realizowane są jedynie na konkretnych trasach. Warto zainteresować się tym dodatkiem dlatego, że wymusza na nas pewną zmianę w sposobie jazdy.

  1. Euro Truck Simulator 2 - Special Transport na Steamie

Jakiego dodatku nie warto kupować?

Nie wszystkie dodatki są godne polecenia. Jeśli chodzi o DLC wprowadzające mapy, to najmniej interesującym na ten moment jest Going East! Ekspansja Polska, który wprowadza obszary Polski, Węgier, Czech i Słowacji. Było to pierwsze rozszerzenie wydane do gry. Miasta przez to są mniej szczegółowe, a całość wydaje się mniej dopracowana niż pozostałe obszary Europy.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.