Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 czerwca 2021, 14:30

Konkurs BLIK - TVGRY vs zombie

Jeszcze do 5 lipca możecie wziąć udział w konkursie „Noc Żywych Przelewów”, w którym macie szansę zgarnąć szybką kasę od BLIKA.

Przypominamy o trwającym konkursie „Noc Żywych Przelewów”. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie „Który z redaktorów TVGRY miałby największe szanse na przeżycie apokalipsy zombie”. Zwieńczeniem akcji będzie stream, który odbędzie się 7 lipca na kanale TVGRYplus. To właśnie podczas transmisji live ogłoszeni zostaną laureaci konkursu, którzy otrzymają szybki Przelew na telefon BLIK.

Szczegółowe zasady konkursu

Dajcie się ponieść fantazji, ponieważ macie przed sobą dobrze Wam znanych redaktorów TVGRY. Zadanie, które dla Was przygotowaliśmy brzmi:

„Nastąpiła apokalipsa zombie. Który z redaktorów TVGRY ma największe szanse na przeżycie i dlaczego?”

Nie ograniczajcie wyobraźni! Bądźcie zabawni, złośliwi, błyskotliwi, kreatywni – w końcu mówimy o TVGRY! Do pracy tekstowej możecie dołączyć dowolne elementy graficzne. W drodze do zgarnięcia szybkiej kasy należy pamiętać o kilku krokach:

• Musisz mieć apkę, która udostępnia usługę Przelew na telefon BLIK. Pamiętaj też, by zarejestrować numer telefonu w tej usłudze, bo tylko w ten sposób możliwe będzie odebranie nagrody! Prostą instrukcję rejestracji numeru i listę aplikacji z BLIKIEM znajdziesz tutaj.

• Sprawdź Regulamin i odpowiedz na pytanie: „Gdyby nastąpiła apokalipsa zombie, to który z redaktorów TVGRY miałby największe szanse na przeżycie i dlaczego?”. Możesz dołączyć elementy graficzne.

• Zgłoszenie prześlij na e-mail [email protected] i podpisz je ksywką z konta GRY-OnLine. Uzupełnij swoje dane na koncie GRY-OnLine (zwłaszcza numer telefonu, na który zrealizowany zostanie Przelew na telefon BLIK).

• Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl”. Darmowe konto w serwisie GRY-OnLine możesz założyć tutaj.

• Czekaj na wiadomość e-mail. Nagrody zostaną przekazane podczas streamu na kanale TVGRYplus, za pośrednictwem Przelewu na telefon BLIK.

Na Wasze prace czekamy do 5 lipca.

Nagrody

10 autorów najlepszych prac tekstowych zgarnie 200 zł, a 10 wyróżnionych laureatów 50 zł. Nagrody zostaną przekazane za pośrednictwem szybkiego Przelewu na telefon BLIK podczas specjalnego zombie-streamu na kanale TVGRYplus.

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: https://blik.gry-online.pl/. Powodzenia!