Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2016, 10:28

autor: Góral

Escape from Tarkov - prezentacja systemu modyfikacji broni

Studio Battlestate Games zaprezentowało w akcji rozbudowany system modyfikacji broni, umożliwiający wymianę i demontaż szeregu elementów posiadanych pistoletów, karabinów, strzelb i nie tylko.

W serwisie PC Gamer ukazała się zapowiedź gry Escape from Tarkov od studia Battlestate Games, w której skupiono się na broniach i ich modyfikacjach. Serwis opublikował też widoczny powyżej materiał wideo, pokazujący jak w praktyce sprawdza się dostosowywanie narzędzi mordu i trzeba przyznać, że aspekt ten zrealizowano wzorowo. Gracze mogą bowiem wpływać na szereg elementów. Otwierając dedykowane menu, naszym oczom ukazuje się dana broń z wyróżnionymi częściami, które da się wymienić. Dzięki temu możemy np. zdjąć kolbę, dołożyć celownik, wymienić łoże, magazynek itd. Ponadto przy każdym elemencie widnieje przynajmniej kilka wariatów danej części, więc całość robi naprawdę spore wrażenie.

W Escape from Tarkov system modyfikowania broni będzie bardzo rozbudowany. - Escape from Tarkov - prezentacja systemu modyfikacji broni - wiadomość - 2016-03-17
W Escape from Tarkov system modyfikowania broni będzie bardzo rozbudowany.
Escape from Tarkov w skrócie:
  • Pierwszoosobowa strzelanka MMO z elementami RPG
  • W grze znajdziemy zaawansowany system modyfikowania broni
  • Za produkcję odpowiada studio Battlestate Games
  • Tytuł ukaże się na komputerach osobistych

Żeby było jeszcze ciekawiej, wszystkie te modyfikacje nie tylko wpływają na „zachowanie broni”, ale także na inne aspekty. Np. zdjęcie pokrywy odsłoni „wnętrzności” karabinu, przez co szybciej się zniszczy. Mało tego, usuwając niektóre części zapewnimy sobie więcej wolnego miejsca w ekwipunku.

Ponadto deweloperzy obiecują, że w pełnej wersji Escape from Tarkov znajdziemy około 200 modeli broni, w tym pełen zestaw karabinów AK, M4 i AR, szereg pistoletów, strzelb i nie tylko. Oczywiście wszystkie będą wirtualnymi odpowiednikami prawdziwych pukawek.

Na koniec prezentujemy jeszcze kilka nowych screenów, ukazujących lokacje o różnych porach doby. Więcej tego typu grafik znajdziecie na Facebooku produkcji.

Akcja Escape from Tarkov rozgrywa się nie tylko w tytułowym mieście, ale także na jego obrzeżach. - Escape from Tarkov - prezentacja systemu modyfikacji broni - wiadomość - 2016-03-17
Akcja Escape from Tarkov rozgrywa się nie tylko w tytułowym mieście, ale także na jego obrzeżach.

Escape from Tarkov to pierwszoosobowa strzelanka z elementami gier MMO i RPG. Podczas zabawy trafimy do tytułowego miasta, w którym stoczymy walkę o życie z innymi osobami zwiedzającymi jego zakamarki. W trakcie rozgrywki będziemy uczestniczyć w rajdach, wykonywać rozmaite zadania, walczyć z innymi graczami, a także stawać do potyczek PvE. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych, ale nie znamy jeszcze dokładnego terminu premiery.

Escape from Tarkov - prezentacja systemu modyfikacji broni - ilustracja #3
Escape from Tarkov - prezentacja systemu modyfikacji broni - ilustracja #4
Escape from Tarkov - prezentacja systemu modyfikacji broni - ilustracja #5