Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 17:44

autor: Góral

Erica - powstaje mroczna przygodówka tworzona z myślą o PlayLink

Kolejną gra przeznaczoną dla konsoli PlayStation 4 i inicjatywy PlayLink będzie Erica - mroczna przygodówka od studia Flavourworks, w której poznamy losy tytułowej kobiety.

Erica - powstaje mroczna przygodówka tworzona z myślą o PlayLink - ilustracja #1

Firma Sony Interactive Entertainment zapowiedziała nową produkcję na konsolę PlayStation 4. Jest nią gra Erica wykorzystująca dobrodziejstwa PlayLink. Jest to inicjatywa pozwalająca bawić się z innymi osobami w rozmaite tytuły, np. To jesteś Ty!, przy pomocy urządzeń mobilnych. Niestety na temat samej pozycji nie wiemy praktycznie nic. Wyjaśniono jedynie, że będzie to interaktywne doświadczenie, w którym pokierujemy historią tytułowej kobiety. Nie wiadomo jednak, w co się wplątała, ani jak będzie przebiegać rozgrywka, choć na widocznym poniżej zwiastunie możecie zobaczyć fragment, na którym trzeba wybrać czynność, którą wykona bohaterka i najpewniej na tym opierać będzie się gameplay. Czekamy na więcej informacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Erica

Erica