Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 kwietnia 2021, 17:05

Epic Games Store bez darmowej gry, w zamian dodatki do Idle Champions of the Forgotten Realms [Aktualizacja]

Dziś od godziny 17:00 czasu polskiego do przyszłego czwartku będzie można odebrać zupełnie za darmo pakiet dodatków do gry Idle Champions of the Forgotten Realms. Normalnie ma on wartość 100 dolarów, czyli około 377 złotych.

[Aktualizacja] Dodatki do Idle Champions of the Forgotten Realms można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Pine.

Firma Epic Games przyzwyczaiła nas do darmowych gier rozdawanych na jej platformie. Wszakże robi to już od przeszło dwóch lat. Tym razem jednak ma dla nas coś trochę innego, co nie oznacza, że mniej cennego. Mowa tu o pakiecie dodatków do Idle Champions of the Forgotten Realms o łącznej wartości 100 dolarów (około 377 złotych). Będzie można go odebrać, logując się w tytule za pośrednictwem Epic Games Store od dziś od godziny 17:00 czasu polskiego. Jak na razie jednak wciąż można przypisywać do swoich kont produkcje udostępnione w ubiegłym tygodniu, czyli Obcego: Izolację oraz Hand of Fate 2.

Idle Champions of the Forgotten Realms jest opracowaną przez studio Codename Entertainment Inc. produkcją łączącą w sobie elementy RPG oraz strategii. Jest ona dystrybuowana w modelu free-to-play. Akcja tytułu zabiera nas do tzw. Zapomnianych Krain – świata znanego chociażby z cyklu Baldur's Gate oraz papierowego RPG-a Dungeons & Dragons. W trakcie zabawy mamy okazję objąć kontrolę nad drużyną złożoną z szeregu znanych z gier czy kart powieści bohaterów i przemierzać kolejne poziomy najeżone przeciwnikami i skarbami. Co ciekawe, teoretycznie nie musimy aktywnie uczestniczyć w pokonywaniu poszczególnych etapów. Tytuł niejako przechodzi się sam (może z wyjątkiem bossów), a nasza ingerencja po prostu to przyspiesza (klikając na wrogów, zadajemy im większe obrażenia). Do naszych zadań należy również rozwój postaci oraz odpowiednie ich ustawienie, a także dobór ekwipunku.

  1. Idle Champions of the Forgotten Realms na platformie Epic Games Store

W ramach darmowego rozdawnictwa gracze otrzymają następujące elementy:

  1. Mistrzowie Spurt (miejsce 3), Krull (miejsce 6), Black Viper (miejsce 7), Hew Maan (miejsce 8) i Nova V'Ger (miejsce 11);
  2. Skrzynie dla Spurta: 16 złotych skrzyń dla Spurta (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku);
  3. Skrzynie dla Krulla: 16 złotych skrzyń dla Krulla (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku);
  4. Skrzynie dla Black Viper: 16 złotych skrzyń dla Black Viper (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku);
  5. Skrzynie dla Hew Maana: 16 złotych skrzyń dla Hew Maana (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku);
  6. Skrzynie dla Novy: 16 złotych skrzyń dla Novy (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku);
  7. Dwa chowańce: Baby Spurt i Iris the Beholder.

Oferta na darmowy pakiet dodatków do Idle Champions of the Forgotten Realms potrwa do 6 maja. Gdy oficjalnie dowiemy się, co takiego szykuje dla nas Epic Games Store w następnej kolejności, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store