Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2021, 11:06

autor: Adrian Werner

Enlisted - open beta startuje już dziś

Za kilka godzin wystartują otwarte beta-testy gry Enlisted, czyli sieciowej strzelanki pozwalającej brać udział w bitwach z okresu II wojny światowej, która wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

ENLISTED W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Darkflow Software
  2. Wydawca: Gaijin Entertainment
  3. Gatunek: strzelanka
  4. Platformy: PC, PS5, XSX
  5. Godzina startu otwartej bety: najpewniej o 15:00 czasu polskiego

Dzisiaj ruszy otwarta beta Enlisted, czyli sieciowej strzelanki free-to-play osadzonej w realiach II wojny światowej. Wraz z jej startem wykasowane zostaną postępy wypracowane w zamkniętych testach. Ma to być ostatnie czyszczenie statystyk.

Odpowiedzialne za projekt studio Darkflow Software nie podało konkretnej godziny startu otwartej bety. Fani przeanalizowali jednak terminy ważności pakietów z zamkniętych testów i na tej podstawie wywnioskowali, że open beta powinna ruszyć dzisiaj o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Przypomnijmy, że otwarte testy Enlisted odbędą się zarówno na PC, jak i konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5. Jeśli zechcecie wziąć udział w tych pecetowych, to warto zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi.

Zamknięte testy Enlisted trwają już od kilku miesięcy. W porównaniu z nimi otwarta beta zaoferuje m.in. dodatkowe misje, poprawioną sztuczną inteligencję oraz zmiany w mechanice oddziałów. Ponadto dostępne w grze kampanie wzbogacą się o nowe uzbrojenie i pojazdy.

Otwarta beta przyniesie również debiut karnetu bojowego. Zaoferuje on zarówno darmowe ścieżki nagród, jak i te dla płacących graczy. Twórcy obiecują na start kilkadziesiąt specjalnych wyzwań, a w planach są kolejne.

  1. Oficjalna strona gry