Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2021, 12:02

Otwarta beta strzelanki Enlisted ruszy w przyszłym tygodniu

Poznaliśmy datę startu otwartej bety strzelanki Enlisted. Twórcy ujawnili również, jakie zmiany zostaną wprowadzone do gry wraz z rozpoczęciem fazy open beta.

ENLISTED W SKRÓCIE:
 1. Deweloper: Darkflow Software
 2. Wydawca: Gaijin Entertainment
 3. Gatunek: strzelanka
 4. Platformy: PC, PS5, XSX
 5. Start otwartej bety: 8 kwietnia 2021 r.

Od wielu miesięcy trwają zamknięte testy gry Enlisted, czyli sieciowej strzelanki osadzonej w realiach II wojny światowej. Teraz twórcy poinformowali, że otwarta beta wystartuje 8 kwietnia, czyli w przyszłym tygodniu.

Nowa faza testów przyniesie wiele zmian w grze. Dostępne już kampanie Invasion of Normandy oraz Battle for Moscow zostaną rozbudowane o nowe uzbrojenie i pojazdy. Pojawią się dodatkowe misje oraz ulepszenia balansu rozgrywki. Mocno poprawiona zostanie także sztuczna inteligencja. Ponadto twórcy planują zmiany w mechanice oddziałów. Przykładowo, te snajperskie zawsze będą mniej liczne niż szturmowe.

Wraz z otwartą betą zadebiutuje także znany z innych gier karnet bojowy. Zaoferuje on zarówno darmowe ścieżki nagród, jak i te dostępne tylko dla płacących graczy. Do tego pojawią się specjalne wyzwania, także nagradzane wirtualnymi przedmiotami. Początkowo będzie ich kilkadziesiąt, ale ich lista będzie regularnie zwiększana. Co ciekawe, nie będą one ograniczone czasowo.

Warto dodać, że w ramach zamkniętej bety dostępne są ekskluzywne pakiety oddziałów amerykańskich, sowieckich i niemieckich. Wchodzą one w skład tzw. Founder Packs. Opcja ich zakupu zniknie wraz ze startem otwartych testów, więc zainteresowane osoby powinny się pospieszyć.

Testy Enlisted odbywają się zarówno na PC, jak i konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5. Jeśli zechcecie wziąć udział w tych pecetowych, to warto zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi:

Enlisted – minimalne wymagania sprzętowe na PC

 1. Procesor: Intel Core i3 lub lepszy
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce 660 / AMD Radeon z serii 78XX lub lepsza
 4. Miejsce na dysku: 12 GB
 5. System operacyjny: Windows 7/ 8 / 10 64-bit

Enlisted – zalecane wymagania sprzętowe na PC

 1. Procesor: Intel Core i5 lub lepszy
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce 1060 / AMD Radeon z serii RX480 lub leosza
 4. Miejsce na dysku: 12 GB
 5. System operacyjny: Windows 7/ 8 / 10 64-bit
 1. Oficjalna strona gry