Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2020, 15:40

autor: Entelarmer

Wystartowała beta Enlisted - FPS-a twórców War Thundera

Rozpoczęły się zamknięte beta-testy Enlisted, sieciowej strzelanki w klimatach drugiej wojny światowej. Produkcję współtworzoną przez firmę Gaijin Entertainment mogą już sprawdzić wszyscy gracze, o ile są skłonni zapłacić za dostęp.

Od zapowiedzi drugowojennej strzelanki wydawanej przez twórców War Thundera minęły już prawie cztery lata. Jeśli wciąż jesteście zainteresowani tą produkcją, macie już okazję sprawdzić ją w akcji. Firma Gaijin Entertainment poinformowała o rozpoczęciu zamkniętych beta-testów Enlisted. Ogłoszeniu towarzyszy nowy zwiastun gry, który możecie obejrzeć poniżej.

Beta Enlisted jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox Series X/S (w ramach usługi Game Preview) dla uczestników alfa-testów oraz nabywców tzw. Founder’s Packs, czyli pakietów z oddziałami oraz uzbrojeniem premium dla Sowietów lub Niemców. Każdy z nich kosztuje 29,99 euro (około 135 złotych), ale jest też możliwość zakupienia obu zestawów razem po niższej cenie (47,98 euro, czyli ok. 214 zł). W zamian można sprawdzić rozgrywkę w tej nietypowej strzelance, w której dowodzimy całym oddziałem żołnierzy. Na razie gracze przetestują jedynie kampanię Battle for Moscow, by pomóc dopracować twórcom system postępów, balans gry etc. Wszelkie znalezione błędy można zgłaszać na oficjalnym forum produkcji.

Nie wiemy jeszcze, kiedy zadebiutuje pełna wersja Enlisted. Zapewne nie nastąpi to zbyt prędko, ale lepiej poczekać na oficjalne informacje. W międzyczasie możecie obejrzeć kolejne materiały z rozgrywki, które zdążyły się pojawić od rozpoczęcia zamkniętej bety. Dwa z takich nagrań – jedno z wersji PC, drugie z wydania na XSX/S – zamieściliśmy poniżej.