Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2021, 16:25

Enlisted - 3 dni premium za darmo, oto jak odebrać

Gracze Enlisted mogą odebrać 3 dni konta premium za darmo. Wystarczy wejść w specjalny link, by skorzystać z premii do zdobywanego doświadczenia i innych bonusów.

Otwarta beta Enlisted trwa w najlepsze, pozwalając każdemu na przetestowanie tej sieciowej strzelanki na PC lub konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić produkcji Darkflow Software, być może zachęci Was do tego nowa promocja. Twórcy przygotowali bowiem prezent dla graczy w postaci darmowego konta premium, dostępnego do odebrania po wejściu na tę stronę, kliknięciu opcji „Play for free” i zalogowaniu się na swoje konto Gaijin.net (bądź zarejestrowaniu nowego). Uwaga - w przypadku problemów należy skorzystać z trybu prywatnego przeglądarki.

Po wykonaniu powyższych kroków na 3 dni otrzymacie dostęp do funkcji premium, obejmujących dwukrotnie szybsze awansowanie armii, oddziałów oraz żołnierzy. Poza tym Wasze konto wzbogaci się o 4 srebrne zamówienia na dostawy broni oraz 2 srebrne rozkazy zaopatrzenia oddziałów, pozwalające na zdobycie wybranej klasy żołnierza bądź broni. W tym drugim przypadku jedynym czynnikiem losowym jest to, czy otrzymamy zwykłą bądź ulepszoną wersję danego egzemplarza. Promocja obejmuje zarówno nowe, jak i już aktywne konta Enlisted.

Nie jest to jedyna akcja zespołu Darkflow Software mająca służyć wypromowaniu Enlisted. Twórcy sięgnęli też po tzw. Twitch Drops, czyli system nagradzający graczy za oglądanie transmisji z danego tytułu na Twitchu przedmiotami w grze. Najnowsza edycja skończy się dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego, ale zapewne możemy liczyć na kolejne.

  1. Oficjalna strona gry Enlisted
  2. Enlisted - darmowy Battlefield, w którym i tak będziesz płacił