Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 kwietnia 2021, 17:51

Zwiastun nowego filmu Marvela, Shang-Chi

Marvel pochwalił się zwiastunem kolejnej produkcji. Tym razem zaprezentowano teaser trailer Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, jak również plakat oraz garść zdjęć z filmu.

Film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings otrzymał pierwszy zwiastun (czy też teaser trailer, jak twierdzi Marvel Studios). Materiał został opublikowany jako nietypowy prezent urodzinowy dla Simu Liu, który wcieli się w tytułowego mistrza sztuk walki. Sam jubilat pochwalił się na Twitterze swoją podobizną na plakacie produkcji.

Jeśli to dla Was wciąż za mało, magazyn Entertainment Weekly zamieścił garść oficjalnych zdjęć z filmu, prezentujących nie tylko Simu Liu, ale też Tony’ego Leunga w roli Wenwu, przywódcy tytułowej organizacji Dziesięciu Pierścieni, który – jeśli wierzyć zapewnieniom Liu – nie będzie typowym „jednowymiarowym złoczyńcą bez serca”. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings trafi do kin 3 września. Do niedawna premierę zapowiadano na 9 lipca, ale Disney zdecydował się na jeszcze jedno opóźnienie.

  1. Oficjalna strona wytwórni Disney
  2. Oficjalna strona wydawnictwa Marvel