Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 września 2020, 15:02

Elite: Dangerous Horizons za darmo dla posiadaczy podstawki

Posiadacze symulatora kosmicznego Elite: Dangerous na PC, PlayStation 4 i Xboksie One doczekają się niedługo bezpłatnej aktualizacji, która doda do gry całą zawartość pakietu Horizons.

Elite: Dangerous Horizons za darmo dla posiadaczy podstawki - ilustracja #1
Elite: Dangerous doczeka się darmowego ulepszenia.

Firma Frontier przygotowała niespodziankę dla posiadaczy symulatora kosmicznego Elite: Dangerous na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 27 października otrzymają oni bezpłatną aktualizację, która wprowadzi do gry całą zawartość pakietu Horizons. Na zestaw ten składa się 5 rozszerzeń dodających szereg nowości. Największą z nich jest możliwość lądowania na odwzorowanych w skali 1:1 planetach i ich eksplorowania za pomocą specjalnego pojazdu naziemnego SRV Scarab. Oprócz tego pakiet implementuje nowy system misji, kolejne przedmioty do wytworzenia, myśliwce krótkiego zasięgu oraz rozbudowane opcje multiplayer, pozwalające zaprosić innych graczy na mostek naszego statku.

Twórcy zapowiadają, że osoby, które wcześniej zakupiły Horizons nie będą musiały czuć się pokrzywdzone. Otrzymają one bowiem ekskluzywne malowanie Azure, które będzie kompatybilne z każdym statkiem dostępnym w grze. Dodatkowo, jeśli ktoś jest zainteresowany zdobyciem tego bonusu, nie stracił jeszcze na to szansy – Horizons pozostanie w sprzedaży do 26 października.

Warto wspomnieć, że Frontier nadal rozwija Elite: Dangerous. W przyszłym roku ma ukazać się dodatek Odyssey. Pozwolić ma on na opuszczenie kokpitu statku i pieszą eksplorację wielu planet pojawiających się w grze. Na ich powierzchni mają pojawić się również lokacje zamieszkane przez postacie niezależne.

  1. Elite: Dangerous - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Elite: Dangerous - w kosmosie nikt nie usłyszy Twojego marudzenia