Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2022, 12:27

Elden Ring - gameplay pokazuje nowy typ wroga

Do sieci trafił intrygujący zapis rozgrywki z Elden Ring. Pokazuje on nowy typ wroga, który do tej pory nie pojawiał się w materiałach z tej produkcji.

Na YouTube pojawiło się ciekawe wideo z Elden Ring, czyli RPG-a akcji autorstwa znanego z serii Dark Souls studia FromSoftware. Filmik został udostępniony na kanale ER-SA i trwa niecałą minutę, ale jest godny zainteresowania, gdyż pokazuje typ wroga, który nie pojawił się we wcześniejszych materiałach.

Wizualnie postać przypomina trochę Czarnego Rycerza z Dark Souls. W Elden Ring widoczny na filmiku wróg wydaje się mieć dwie fazy. W pierwszej korzysta tylko z prostych ciosów mieczem, ale gdy go powalimy, zaczyna używać widowiskowych ataków specjalnych.

Warto dodać, że w ostatnich kilku dniach kanał ER-SA opublikował masę filmików z Elden Ring, które pokazują różnorodne lokacje, wrogów i mechaniki gry. Jeśli interesuje Was najnowsza produkcja studia FromSoftware, to zdecydowanie warto je obejrzeć, zwłaszcza że nie zawierają poważnych spoilerów.

Przypomnijmy, że Elden Ring zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz PS5. Premiera ma nastąpić 25 lutego. Na debiut gry czeka wiele osób. Wśród naszych czytelników z nadchodzących produkcji tylko Dying Light 2 budzi większe zainteresowanie.

  1. Elden Ring – strona oficjalna
  2. Elden Ring za bardzo trąci Dark Souls, ale FromSoftware i tak ma moje pieniądze (zapowiedź)