Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2021, 10:13

Konami opóźnia wyczekiwaną aktualizację eFootball 2022

Konami poinformowało, że potrzebuje więcej czasu, by popracować nad naprawieniem błędów w eFootball 2022. Łatka, która miała się pojawić w październiku, zadebiutuje na początku listopada.

W SKRÓCIE:
  1. Zaplanowana na końcówkę października łatka, która miała naprawić wiele błędów w eFootball 2022, została opóźniona.

Niecały miesiąc po fatalnej premierze eFootball 2022 firma Konami poinformowała o opóźnieniu pierwszej aktualizacji gry. Obiecana na początku października łatka, mająca znacząco poprawić stan gry, pojawi się w listopadzie.

Poślizg nie jest co prawda duży, jednak mając na uwadze fatalny stan eFootball 2022 i miażdżące opinie graczy, japońska firma sporo ryzykuje nawet tak małą obsuwą. Poniższy komunikat informuje o tym, że deweloperzy odpowiedzialni za projekt potrzebują nieco więcej czasu, by przygotować aktualizację 0.9.1.

Konami opóźnia wyczekiwaną aktualizację eFootball 2022 - ilustracja #1

Dziękujemy wszystkim za grę w eFootball 2022.

Chcieliśmy poinformować, że zdecydowaliśmy się przesunąć debiut aktualizacji 0.9.1 na początek listopada. Szczerze za to przepraszamy i mamy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli poprawić doznania wszystkich użytkowników.

Wkrótce ujawnimy detale i datę wypuszczenia łatki. W międzyczasie skupimy się na dopracowaniu eFootball 2022.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość.

Nadal nie wiemy, które błędy zostaną naprawione. Z przedpremierowych zapowiedzi wiemy, że gra miała wraz z upływem czasu wzbogacać się o nowe tryby. Na początek przewidziano odświeżoną wersję myClub oraz kilka wariantów zabawy przez sieć. W późniejszym terminie mieliśmy otrzymać dodatkowo płatny tryb Master League.

Trudno jednak powiedzieć, jak duży wpływ na nową zawartość miał fatalny start gry i pilna potrzeba jej połatania.

  1. Oficjalna strona gry eFootball