Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2021, 11:37

Konami przeprasza za stan eFootball 2022 i zapowiada poprawki

Konami opublikowało oświadczenie, w którym przeprosiło za stan eFootball 2022. Zapowiedziano również, że tytuł będzie naprawiany i wzbogacany o nową zawartość.

W czwartek na rynku zadebiutowało eFootball 2022, czyli najnowsza (i pierwsza oferowana od dnia premiery w modelu free-to-play) odsłona cyklu znanego wcześniej jako Pro Evolution Soccer. Tytuł niemal z miejsca stał się jedną z najniżej ocenianych pozycji na Steamie. Wszystko to za sprawą wielu błędów i skromnej zawartości. Na narzekania graczy zdecydowało się odpowiedzieć Konami, które zapowiedziało naprawę produkcji i przeprosiło za jej stan.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu opublikowanym na twitterowym profilu serii eFootball, firma jest świadoma problemów, które trapią grę. Producenci zapowiedzieli również, że będą naprawiać tytuł i wzbogacać go o dodatkową zawartość. Pierwsza łatka ma zostać wydana jeszcze w październiku.

Źródło: https://twitter.com/play_eFootball/status/1443929582982221825

Warto przypomnieć, że na ten moment lista błędów pojawiających się w eFootball 2022 jest długa. Gracze skarżą się między innymi na nienaturalne animacje twarzy zawodników, nieresponsywne sterowanie oraz zachowanie piłki. Dodatkowo sama jakość oprawy graficznej również pozostawia wiele do życzenia. Konami musi więc się postarać, by doprowadzić tytuł do zadowalającego stanu.

  1. Oficjalna strona gry eFootball

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej