Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2017, 13:45

autor: AlexB

Efektowna konsola Xbox One S inspirowana Gwintem

Polski oddział Microsoftu we współpracy z CD Projekt RED zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest specjalna, inspirowana Gwintem konsola Xbox One S. Aby wziąć w nim udział, należy zaprojektować własną kartę, która mogłaby się znaleźć w wiedźmińskiej karciance.

Pracownicy polskiego oddziału Microsoftu przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich fanów Wiedźmina oraz Gwinta. Stworzyli oni specjalną wersję konsoli Xbox One S, swoim wyglądem nawiązującą do klimatu karcianki od studia CD Projekt RED. Nie da się ukryć, że konstrukcja cieszy oko. Wizualnie przypomina ona czerwone, drewniane pudełko. Jest nieco wyższa od standardowej „eski”, jednak w zamian oferuje specjalne miejsce, w którym można schować pady. Cena tego urządzenia została oszacowana na 11825 złotych, jednak nie jest ono przeznaczone do sprzedaży. Jedyny wyprodukowany egzemplarz trafi do szczęśliwca, który zwycięży w konkursie, zorganizowanym wspólnie przez Microsoft i CD Projekt RED, na najlepszy projekt nowej karty do Gwinta. Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział?

Główna nagroda w konkursie – inspirowany Gwintem Xbox One S. - Efektowna konsola Xbox One S inspirowana Gwintem - wiadomość - 2017-03-12
Główna nagroda w konkursie – inspirowany Gwintem Xbox One S.

Wystarczy pojawić się na stronie becomethewild.com, wybrać zdjęcie, które chcemy użyć, oraz odpowiadającą nam frakcję. Za sam ten krok twórcy nagradzają kluczem uprawniającym do udziału w zamkniętej becie Gwinta. Następnie należy wejść na oficjalny profil Microsoftu na Facebooku lub Twitterze, wrzucić swoją pracę pod postem konkursowym, odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać?” i dodać to tego wszystkiego tag #weekofGWENT. Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 marca do godziny 23:59. Pełny regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

Beta testy Gwinta trwają od października 2016 roku na PC oraz Xboksie One. Nadal można się do nich zapisywać. Pełna wersja, która ma pojawić się jeszcze w tym roku, będzie również dostępna na PlayStation 4.