Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2020, 10:35

autor: AlexB

Easter egg w God of War - obsceniczny gest jednej z postaci

Lance'owi McDonaldowi udało się zhakować kamerę w grze God of War. W ten sposób odnalazł dość ciekawy easter egg ukryty przez twórców podczas pierwszej walki z Nieznajomym. Uważajcie na drobne spoilery.

W SKRÓCIE
  1. Lance McDonald zhakował kamerę w grze God of War.
  2. Dzięki temu udało mu się zauważyć, że pod koniec pierwszej walki z Nieznajomy pokazuje pewien obsceniczny gest.
  3. McDonald będzie kontynuował poszukiwania easter eggów ukrytych w grze przez studio Santa Monica.

Być może niektórym trudno w to uwierzyć, ale w przyszłym miesiącu najnowsza odsłona cyklu God of War będzie obchodziła drugie urodziny. Choć to szmat czasu, okazuje się, że fani nie znaleźli jeszcze wszystkich smaczków ukrytych w tytule przez jego twórców ze studia Santa Monica. Udowodnił to Lance McDonald, o którym sporo pisaliśmy w grudniu ubiegłego roku przy okazji jego odkryć w P.T. Mężczyźnie udało się zhakować kamerę w grze God of War i zauważyć dość interesującą rzecz obecną w pierwszym pojedynku między Kratosem i Nieznajomym. Otóż okazuje się, że gdy pod jej koniec nordycki bóg zostaje zepchnięty z klifu, pokazuje on pewien obsceniczny gest. Możecie to zobaczyć w poniższych tweetach.

Warto zauważyć, że odkrycia McDonalda podał dalej sam Cory Barlog, czyli reżyser God of War oraz dyrektor kreatywny w studiu Santa Monica. Wygląda na to, że cieszy się, że ktoś w końcu ujrzał żart przygotowany przez jego ekipę.

McDonald podkreśla, że nie przestanie szukać kolejnych easter eggów poukrywanych przez twórców God of War i jest ciekaw, co takiego uda mu się odnaleźć. Jeśli będzie to coś wyjątkowo spektakularnego, zapewne dowiecie się o tym z jednej z naszych wiadomości.

Nieznajomemu pierwsza porażka z Kratosem najwyraźniej nie była w smak. - Easter egg w God of War - obsceniczny gest jednej z postaci - wiadomość - 2020-03-06
Nieznajomemu pierwsza porażka z Kratosem najwyraźniej nie była w smak.

Przypominamy, że God of War okazał się ogromnym hitem. W serwisie Metacritic może on pochwalić się średnią ocen od krytyków na poziomie 94/100, co czyni go drugą najlepszą grą ekskluzywną na konsolę PlayStation 4 (tuż za The Last of Us Remastered). Podczas sezonu nagród regularnie wygrywał on walkę ze swoim największym konkurentem, Red Dead Redemption II, o miano gry roku 2018. Sukces artystyczny pociągnął za sobą doskonałą sprzedaż. W rok od premiery tytuł rozszedł się w przeszło 10 milionach egzemplarzy.

Jak być może pamiętacie, nowy God of War zostawił olbrzymią furtkę dla kontynuacji. Niestety, jak na razie nie została ona oficjalnie zapowiedziana. W styczniu tego roku pojawiła się jednak plotka, że kolejna część znajduje się już w produkcji.

  1. Oficjalna strona gry God of War
  2. Recenzja gry God of War – arcydzieło rzezi tylko na PS4
  3. God of War – poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
God of War

God of War