Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2021, 11:43

autor: Adrian Werner

EA Play Live 2021 - ujawniono godzinę startu pokazu

Dowiedzieliśmy się, o której godzinie wystartuje EA Play Live 2021, czyli prezentacja firmy Eletronic Arts, na której zobaczymy m.in. gry Battlefield 2042 i FIFA 22, a może również The Sims 5 oraz nowe Dead Space.

Firma Electronic Arts poinformowała na swoim koncie twitterowym, że tegoroczna edycja pokazu EA Play Live wystartuje 22 lipca o 19:00 czasu polskiego. Datę znaliśmy już od pewnego czasu, ale ujawnienie godziny jest nowością.

Wydawca ogłosił również, że prezentację poprowadzi Austin Watson, czyli amerykański wrestler występujący w federacji WWE pod pseudonimem ringowym Xavier Woods.

Tegoroczne EA Play Live zapowiada się obiecująco, zwłaszcza w porównaniu z rozczarowującą edycją z 2020 roku. Spodziewamy się wielu materiałów z sieciowej strzelanki Battlefield 2042. Powinniśmy również zobaczyć nowe odsłony sportowych marek firmy, w tym gry FIFA 21 oraz Madden NFL 21.

Największe emocje budzą jednak niezapowiedziane projekty. Od pewnego czasu powracają plotki dotyczące The Sims 5. Z kolei wczoraj nadzieje fanów rozpaliły spekulacje, że podczas pokazu ujawniona może zostać nowa odsłona cyklu Dead Space. Według tych doniesień, za projekt ma odpowiadać studio EA Motive, czyli autorzy Star Wars: Squadrons.

Liczymy również na aktualizacje dotyczące kontynuacji serii Mass Effect oraz Dragon Age IV. Projekty zapowiedziano już jakiś czas temu, ale do tej pory wydawca raczył nas jedynie mało mówiącymi teaserami.

Nie ma za to szans na pokaz nowej odsłony cyklu Need for Speed. W marcu Electronic Arts poinformowało, że w tym roku nie zobaczymy kolejnej części tej serii, gdyż odpowiedzialne za nią studio Criterion zostało oddelegowane do pomocy przy Battlefieldzie 2042.

  1. Oficjalna strona EA Play Live
E3 2021