Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2015, 10:45

autor: Meehow

Dzisiaj premiera dodatku Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Druga dostawa edycji pudełkowej w listopadzie

Dzisiaj premierę ma pierwszy duży dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zatytułowany Serca z Kamienia. Rozszerzenie można pobierać od godziny 1:00 czasu polskiego.

Jedną z atrakcji dodatku Serca z Kamienia jest powrót medyczki Shani z pierwszego Wiedźmina. - Dzisiaj premiera dodatku Wiedźmin 3: Serca z Kamienia; druga dostawa edycji limitowanej w listopadzie - wiadomość - 2015-10-13
Jedną z atrakcji dodatku Serca z Kamienia jest powrót medyczki Shani z pierwszego Wiedźmina.

Dzisiaj, począwszy od godziny 1:00 czasu polskiego, posiadacze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon mogą pobierać pierwsze duże rozszerzenie fabularne pod tytułem Serca z Kamienia. Dystrybucja odbywa się wyłącznie kanałami cyfrowymi, odpowiednimi dla danej platformy sprzętowej, w przypadku komputerów osobistych są to GOG.com, Origin, Steam oraz Uplay. Podobnie sprawa ma się w przypadku limitowanej edycji pudełkowej, która nie zawiera płyty ze stosownymi plikami, lecz wyłącznie sam kod do ich pobrania. Jeśli chodzi o ilość danych, jaką trzeba ściągnąć z Internetu, ich rozmiar różni się ze względu na platformę dystrybucji, aczkolwiek powinien zamknąć się w kilku (maksymalnie nieco ponad czterech na PC) gigabajtach. Należy również pamiętać o zaopatrzeniu się w najnowszy, wyjątkowo duży patch oznaczony numerem 1.10, którego instalacja jest konieczna do uruchomienia Serc z Kamienia (pod tym adresem można zapoznać się z pełną listą zmian).

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w rzeczony dodatek, polecamy skorzystanie z naszej porównywarki cenowej, aby dokonać możliwie jak najkorzystniejszego zakupu. Uwadze niezdecydowanych polecamy z kolei naszą recenzję dodatku Serca z Kamienia. Warto również dodać, że osoby, którym nie udało się z jakiegoś powodu załapać na limitowane, pudełkowe wydanie Serc z Kamienia, będą jeszcze miały okazję je kupić, gdyż wydawca, rodzima firma CD Projekt, planuje wypuszczenie drugiej partii w listopadzie bieżącego roku.