Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 27 września 2013, 22:44

Dziś premiera gry Armored Core: Verdict Day

Gra akcji dla fanów bitewnych mechów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś – równocześnie z całą Europą – ma miejsce polska premiera gry Armored Core: Verdict Day. Tytuł dostępny jest na konsole Xbox®360 oraz PlayStation®3 w wybranych sieciach sprzedaży gier.

Dziś premiera gry Armored Core: Verdict Day - ilustracja #1

Świat opanował chaos. Cenne zasoby naturalne niezbędne do przetrwania rywalizującym frakcjom, są na całym świecie zdobywane i oczyszczane za pomocą śmiercionośnych mechów. Refleks, innowacyjność w modyfikowaniu, a także strategiczne dostosowanie pracy zespołowej decydują o życiu lub śmierci.

Tytuł został stworzony przez znany japoński zespół developerski – FromSoftware (Dark Souls), który wraz z grą Verdict Day wraca do swoich korzeni. Zostań dowódcą eskadry zaawansowanych mechów w świecie mrocznej przyszłości opanowanym przez wojnę. Stwórz zespół do 20 członków i zaciągnij się do jednej z licznych frakcji w grze, by walczyć o terytorium z innymi graczami w trybie multiplayer. Osoby, którzy preferują samodzielną zabawę, będą mogły dobrać pojazdy, za sterami których zasiądą postacie sterowane przez sztuczną inteligencję. Armored Core: Verdict Day umożliwia posiadaczom Armored Core V przenoszenie plików z zapisanym stanem poprzedniej części gry.