Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2020, 11:15

Dying Light: Bad Blood za darmo dla posiadaczy Dying Light

Minęło równo pięć lat od premiery gry Dying Light. Z tej okazji studio Techland zdecydowało się na oddanie za darmo wszystkim obecnym i przyszłym właścicielom produkcji na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One egzemplarza Dying Light: Bad Blood w formie klucza na Steam.

27 stycznia 2015 roku był bardzo ważnym dniem dla studia Techland. Wówczas to na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One zadebiutowało Dying Light. Dynamiczna gra akcji FPP z zombie w roli głównej została całkiem ciepło przyjęta przez media branżowe i stała się jednym z największych hitów polskiej ekipy. W konsekwencji produkcja otrzymała kilka DLC, w tym duży dodatek The Following, i wkrótce doczeka się również sequela. Nic zatem dziwnego, że piąta rocznica debiutu tytułu doczekała się odpowiedniej oprawy. Specjalne oświadczenie z tej okazji wydał Paweł Marchewka, prezes Techlandu (via Blue's News):

Po tych pięciu latach chciałbym poświęcić chwilę na podziękowania za wsparcie, komunikację i wiarę, jaką w nas pokładaliście. Naprawdę nie moglibyśmy sobie wyobrazić lepszej społeczności. Byliście i nadal jesteście ogromnym źródłem inspiracji i radości. Zapewniamy Was, że choć ciężko pracujemy nad Dying Light 2, wparcie dla pierwszej części nie ustanie. Nie ma dla nas nic cenniejszego niż pozytywny odzew fanów. Uczy to pokory, daje nam perspektywę i zachęca do kontynuowania wysiłków. Jeszcze raz serdeczne podziękowania od całego zespołu!

Pięć lat minęło jak jeden dzień. - Dying Light: Bad Blood za darmo dla posiadaczy Dying Light - wiadomość - 2020-01-28
Pięć lat minęło jak jeden dzień.

Same podziękowania od prezesa Techlandu to jednak dopiero początek atrakcji. Wszystkie osoby, które posiadają Dying Light na PC, PlayStation 4 bądź Xboksie One mogą odebrać darmowy egzemplarz Dying Light: Bad Blood na platformie Steam. Aby uzyskać klucz uprawniający do dodania do swojej biblioteki tej nietypowej produkcji wieloosobowej opartej o tryb battle royale, należy wejść na tę stronę, zalogować się na swoje konto (bądź zarejestrować się) i kliknąć w odpowiedni baner. Warto zaznaczyć, że oferta ta nie ma limitu czasowego. Oznacza to, że jeśli w przyszłości ktoś nabędzie swoją kopię Dying Light na komputer bądź konsolę, wówczas także będzie mógł zdobyć Dying Light: Bad Blood bez żadnych dodatkowych opłat.

Ponadto firma Techland wystartowała ze specjalnym programem partnerskim. W jego ramach każda osoba, która zachęci swojego znajomego do zakupienia Dying Light i aktywowania konta na tej stronie, otrzyma wyjątkowe złote bronie, które można wykorzystać podczas zmagań z zombie. Więcej szczegółów na temat akcji znajdziecie w tym miejscu.

Wszystkie te prezenty mogą nieco osłodzić niedawną wiadomość, że Dying Light 2 zostało opóźnione. Nowa data premiery produkcji, nad którą, przypomnijmy, pracuje między innymi sam Chris Avellone, powinna zostać ogłoszona w najbliższych miesiącach.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Dying Light
  2. Recenzja gry Dying Light - poważniejsze, lepsze i ładniejsze Dead Island