Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2021, 08:43

autor: Aquma

Jutro prezentacja Dying Light 2

Rodzime studio Techland zapowiedziało, że jutro o godzinie 21:00 polskiego czasu będziemy mogli zobaczyć prezentację poświęconą grze Dying Light 2.

Polska firma Techland zapowiedziała, że jutro o godzinie 21:00 polskiego czasu odbędzie się prezentacja poświęcona grze Dying Light 2. Pokaz będzie można zobaczyć na kanale studia w serwisie Twitch. Na udostępnionym wczoraj krótkim teaserze widzimy miejsce przypominające lokację z ostatniego długiego gameplayu z omawianej produkcji.

Wysłana mediom wiadomość zatytułowana Distress – The City Under Siege nawiązuje do Harran, (lokacji z pierwszej gry) i zdradza kolejne detale (via GamingBolt).

Jest tak wiele rzeczy, które musisz wiedzieć i tak mało czasu, ale te wskazówki nie mogą wpaść w niepowołane ręce. Znajdź bezpieczne miejsce i odtwórz tę wiadomość. Jesteś naszą ostatnią szansą na przetrwanie – czytamy.

Dying Light 2 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Na razie nie znamy daty premiery tej produkcji.

  1. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się spodobało!
  2. Widzieliśmy grę Dying Light 2 – powrót polskiego megahitu
  3. Polska superprodukcja powraca – Dying Light 2 ma wielkie ambicje
  4. Dying Light 2 – strona oficjalna