Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2020, 17:05

autor: AlexB

Dying Light 2 - nowe konkrety w przyszłym roku

Wkrótce możemy spodziewać się świeżych informacji na temat Dying Light 2. Ekipa ze studia Techland zapewniła, że nowe szczegóły na temat kontynuacji jej przebojowej produkcji sprzed blisko sześciu lat zostaną podane w przyszłym roku.

Mijający rok nie był zbyt dobry dla osób oczekujących na Dying Light 2 od polskiego studia Techland. Zaczął się on od komunikatu, że premiera tej kontynuacji popularnej gry akcji sprzed blisko sześciu lat została przełożona na bliżej nieokreślony termin. Później, konkretnie w maju, otrzymaliśmy zapewnienie, że prace nad tytułem, mimo pewnych problemów, są już na ukończeniu, lecz prócz tego w ostatnich dwunastu miesiącach nie pojawiło się więcej bardziej sensownych szczegółów na jego temat. Wygląda jednak na to, że ta cisza w eterze wkrótce dobiegnie końca. Tak przynajmniej sugeruje poniższy wpis przedstawiciela firmy Techland. Życzy on w nich społeczności Dying Light wesołych Świąt i informuje, że w przyszłym roku pojawią się nowe szczegóły na temat „dwójki” (via Reddit).

Źródło: Reddit - Dying Light 2 - nowe konkrety w przyszłym roku - wiadomość - 2020-12-29
Źródło: Reddit

Takie zapewnienie, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się oczywiste, z pewnością rozwieje przynajmniej część obaw najbardziej zaniepokojonych losem Dying Light 2 osób. Pozostaje pytanie, czego będzie dotyczyła pierwsza oficjalna informacja na temat tytułu po dłuższym okresie braku konkretów? Otrzymamy nową datę premiery? A może ekipa z Techlandu zaprezentuje kolejny gameplay? Wszystko powinno okazać się jasne w ciągu najbliższych miesięcy.

  1. Oficjalna strona gry Dying Light 2
  2. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się spodobało!
  3. Dying Light 2 - kompendium wiedzy