Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2022, 21:30

autor: AlexB

Oglądaj z nami kolejną prezentację Dying Light 2 [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 21:00 czasu polskiego swoją premierę będzie miał 6 i ostatni odcinek cyklu Dying 2 Know przybliżającego szczegóły na temat nadchodzącej gry Dying Light 2 Stay Human. Pojawi się w nim m.in. nowy gameplay.

Aktualizacja

Premiera szóstego odcinka Dying 2 Know już za nami. Zgodnie z obietnicami, otrzymaliśmy nieco informacji o trybie kooperacji (usłyszeliśmy między innymi potwierdzenie, że tytuł będzie się dało w nim ukończyć w 100%, i dowiedzieliśmy się, jak będzie w nim wyglądała kwestia wyborów), fragmenty prezentujące wygląd gry na różnych platformach oraz urywki gameplayu. Nie zabrakło też nacechowanych emocjonalnie nagrań ukazujących pracowników Techlandu podsumowujących swoją kilkuletnią pracę nad Dying Light 2. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Debiut Dying Light 2: Stay Human, czyli wyczekiwanej już od dłuższego czasu kontynuacji pierwszoosobowej gry akcji od polskiego studia Techland, zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wszelkie informacje, które pojawiły się do tej pory na temat owej produkcji, to dla Was za mało, Waszą uwagę powinno przyciągnąć dzisiejsze wydarzenie. Równo o godzinie 21:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale firmy w serwisie Twitch swoją premierę będzie miał szósty i zarazem ostatni odcinek cyklu transmisji Dying 2 Know, mającego na celu przybliżanie odbiorcom elementów nadchodzącego tytułu. Poniżej możecie obejrzeć krótką zapowiedź.

Czego, w skrócie, możemy się spodziewać po dzisiejszym Dying 2 Know? Przede wszystkim nowego gameplayu prezentującego grę w akcji. Ponadto ma pojawić się porównanie graficzne między wydaniami tytułu na konsole poprzedniej i obecnej generacji, a także szerszy rzut oka na tryb kooperacji, w ramach którego, zgodnie z zapowiedziami, będzie się dało ukończyć całą fabułę.

Dying Light 2: Stay Human zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S (oraz na Nintendo Switchu w „chmurze”) 4 lutego tego roku. Na wszystkich tych platformach produkcja będzie miała pełną polską wersję językową (obejmującą napisy i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Dying Light 2
  2. Oficjalna strona studia Techland