Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 października 2022, 14:33

Dwayne Johnson gasi entuzjazm fanów czekających na starcie Superman vs Black Adam

Dwayne Johnson uspokaja fanów, którzy już przygotowywali się do pojedynku pomiędzy Black Adamem a Supermanem. The Rock jasno stwierdził, że w filmowe uniwersum DC w pierwszej kolejności należy włożyć więcej pracy.

Źródło fot. Black Adam, reż. Jaume Collet-Serra, Warner Bros. Pictures, 2022
i

Powrót Henry’ego Cavilla w roli Supermana zdecydowanie rozpalił wyobraźnię niektórych widzów. W związku z tym fani bezwzględnie chcieliby zobaczyć pojedynek pomiędzy Kryptonianinem a Black Adamem, którego gra Dwayne Johnson.

The Rock musiał jednak uspokoić fanów, co zrobił w jednym ze swoich ostatnich tweetów. Jasno stwierdził, że to jeszcze nie jest odpowiedni czas na owe starcie i wyjaśnił, czego w tym momencie wymaga filmowe uniwersum DC:

Jak zwykle świetnie było pogadać z moim człowiekiem Brandonem Davisem na temat starcia Supermana z Black Adamem. To zdecydowanie nie jest następny krok. Zanim dojdzie do tego historycznego dla DCEU pojedynku, najpierw musimy opowiedzieć o wiele więcej historii i wprowadzić więcej nowych postaci. Cieszcie się filmem Black Adam!

Dwayne Johnson gasi entuzjazm fanów czekających na starcie Superman vs Black Adam - ilustracja #1
Dwayne Johnson, Twitter: @TheRock

Słowa Dwayne’a Johnsona pokrywają się z tym, co niedawno mówił producent Hiram Garcia. Zdaniem mężczyzny nie wiadomo na razie, czy w ogóle dojdzie do bezpośredniego starcia pomiędzy superbohaterami. W pierwszej kolejności potrzebne jest odpowiednie zbudowanie świata, żeby oczywistym było, iż Black Adam i Superman żyją w dokładnie tym samym uniwersum.

Oznacza to, że prawdopodobnie minie przynajmniej kilka lat, zanim fani będą mogli na ekranach podziwiać walkę dwóch potężnych postaci. W związku z tym pojawia się całkowicie nowe pytanie: jakie są w takim razie najbliższe plany twórców? Na odpowiedź niestety musimy jeszcze trochę zaczekać.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej