Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 października 2022, 12:50

Superman vs Black Adam będzie czymś więcej niż tylko jednym starciem

Możliwe starcie Black Adama z Supermanem nie ma być jednorazową przygodą. Według producenta Hirama Garcii fani będą mieli do czynienia z czymś znacznie większym.

Źródło fot. Black Adam, reż. Jaume Collet-Serra, Warner Bros. Pictures, 2022
i

Black Adama można już obejrzeć w niektórych kinach na świecie. Niestety, widowisko otrzymuje dosyć przeciętne oceny. Tymczasem dowiadujemy się, że będziemy mieli do czynienia z rozbudową świata DC i kolejne produkcje mają udowodnić, iż Black Adam i Superman funkcjonują w ramach tego samego uniwersum. Hiram Garcia uważa, że obaj superbohaterowie będą często mieli ze sobą do czynienia (via Cinema Blend):

Nigdy nie chodziło o coś jednorazowego lub jedną walkę. Mamy na myśli coś więcej. Chcemy stworzyć długoterminową historię i pokazać, że obie postacie żyją w tym samym świecie oraz często mają ze sobą nawzajem do czynienia, czasem po tej samej stronie, a czasem po przeciwnych. Mamy nadzieję, że w końcu doprowadzi to do starcia między nimi, ale nie chcemy doprowadzić do sytuacji, gdzie będzie miała miejsce tylko jedna walka. Nie o tym marzyliśmy i to nie da fanom satysfakcji. Oni chcą zobaczyć podróż obu bohaterów wiedząc, że są częścią tego samego uniwersum.

Henry Cavill chciał powrócić jako Superman

Hiram Garcia skomentował również powrót popularnego aktora. Z jego słów wynika, że Henry Cavill chciał ponownie wcielić się w superbohatera z uniwersum DC, ale nie wie, na ile produkcji podpisano z nim kontrakt:

Nie jestem pewny, co się dzieje w tej materii. Chciał wrócić, my chcieliśmy, aby wrócił i chcieliśmy się upewnić, że będziemy w stanie umieścić jego postać w tym samym świecie, co Black Adama. Mamy duże ambicje w kwestii naszej pracy, ale wszystko wciąż znajduje się we wczesnym etapie, więc nie jestem w stanie podać aktualnych informacji. Bądźcie jednak pewni, że walczymy.

Filmy z Henrym Cavillem mogłyby być spełnieniem marzeń, o których mówił Dwayne Johnson. Aktor chce rozbudowania kinowego uniwersum DC i Black Adam ma rozpędzić całą machinę. Długoterminowa obecność Henry’ego Cavilla, a także starcie pomiędzy Black Adamem a Supermanem mogłyby pomóc rozwinąć całą koncepcję.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej