Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 czerwca 2022, 11:15

autor: Zbigniew Woźnicki

Dwayne Johnson ma wielkie plany na rozwój Black Adama i DCEU

Dwayne „The Rock” Johnson ma nadzieję, że nadchodzący film Black Adam, w którym gra główną rolę, będzie początkiem ogromnej serii filmów osadzonej w DC Universe. Aktor również zapewnia, że wszystko, co powstaje, będzie zgodne z tym, czego oczekują fani.

Źródło: YouTube / Warner Bros. Pictures

W ostatnich dniach miała miejsce konferencja prasowa ekipy filmowej Black Adam i jak donosi portal Screen Rant, Dwayne Johnson opowiedział o planach na powstającą serię. The Rock ma nadzieję, że będzie to dopiero początek przygody, na którą sam czekał około 10 lat:

Jestem zaangażowany w 100% nie tylko w film Black Adam, ale również w rozszerzenie uniwersum Black Adama oraz całego DC Universe. Jestem optymistą, więc dla mnie – i wszystkich obecnych tutaj – wszystkie te światy istnieją już w naszych głowach. Będziemy bardzo ciężko pracowali, żeby uhonorować mitologię i dać fanom to, czego oni oczekują. I ja [ich] słyszę, my wszyscy słyszymy. Podejmuję wszystko, co jest nam przekazywane, niczego nie pomijam, oni też niczego nie pomijają. To jest początek – mam nadzieję i trzymam kciuki – bardzo długiej drogi, gdzie Black Adam będzie maszyną popychającą i wypychającą to uniwersum na światło dzienne.

Black Adam w kinach jeszcze w 2022 roku

Przypomnijmy, że wczoraj miała miejsce premiera zwiastuna filmu Black Adam, z którym były już związane kontrowersje pod koniec kwietnia 2022 roku, kiedy to dziennikarze mogli zobaczyć go na prywatnym pokazie. Po tym w sieci wywiązała się krótka dyskusja, w której Dwayne Johnson wyjaśniał fanom, że jest różnica pomiędzy sytuacjami, gdy Superman albo Wonder Man zabijają i kiedy zabija Black Adam.

Premiera filmu odbędzie się 21 października 2022 roku. Black Adam na początku będzie wyświetlany wyłącznie w kinach, zaś na HBO Max pojawi się 45 dni później.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.