Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 czerwca 2022, 15:51

autor: Marcin "Nicek" Nic

Black Adam na pierwszym, widowiskowym zwiastunie

Pierwszy zwiastun najnowszego widowiska z uniwersum DCEU zadebiutował w sieci. Jak Dwayne Johnson prezentuje się w roli antybohatera?

Źródło fot.: YouTube

Zwiastun udostępniono zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Black Adam zanosi się na wielkie i spektakularne widowisko, które będzie wręcz ociekać akcją. Obsadzenie w roli głównej Dwayne’a Johnsona pokazuje, że studio ma duże nadzieje związane z tą produkcją.

Black Adam będzie filmem ściśle związanym z ciepło przyjętym przez fanów widowiskiem Shazam! Nic dziwnego, bowiem obydwie postacie często walczyły ze sobą na kartach komiksów. Co ciekawe, antybohater miał się pojawić w pierwszej części przygód Billy’ego Batsona, jednak studio zdecydowało się nie wprowadzać wtedy tej postaci.

Produkcja opowie historię tytułowego antybohatera, Black Adama, który zostaje obdarzony mocami egipskich bogów. Po 5000 lat uwalnia się z więzienia i pragnie zemścić się na swoich oprawcach.

Oprócz Dwayne’a Johnsona w filmie zagrają również między innymi Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell, Pierce Brosnan, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer, Bodhi Sabongui, Mo Amer oraz Uli Latukefu. Za reżyserię filmu odpowiada Jaume Collet-Serra.

Black Adam zadebiutuje na ekranach kin 21 października 2022 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.