Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2021, 17:35

Dungeons and Dragons Dark Alliance z datą premiery, zwiastunem i gameplayem

Poznaliśmy datę premiery gry Dungeons & Dragons: Dark Alliance. RPG akcji od studia Tuque Games ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S 22 czerwca tego roku. Ponadto otrzymaliśmy nowy zwiastun produkcji oraz jedenastominutowy gameplay prezentujący ją w akcji.

W SKRÓCIE
  1. Dungeons & Dragons: Dark Alliance będzie miało swoją premierę 22 czerwca tego roku.
  2. Produkcja zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S.
  3. Ponadto otrzymaliśmy kolejny zwiastun tytułu oraz jedenastominutowy gameplay.

Po przeszło roku od oficjalnej zapowiedzi w końcu wiemy, kiedy dokładnie będziemy mogli odwiedzić magiczny świat Zapomnianych Krain w ramach gry Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Studio Tuque Games ogłosiło, że tworzone przez nie RPG akcji zadebiutuje na półkach sklepowych 22 czerwca bieżącego roku. Tytuł będzie dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Niestety, nie będzie on posiadał polskiej wersji językowej.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance można już kupować w ramach przedsprzedaży. Jest on dostępny w dwóch wydaniach – standardowym oraz Deluxe Edition, w którym znajduje się dodatkowy zestaw broni oraz rozszerzenie Echoes of the Blood War (ma on się pojawić jakiś czas po premierze głównej gry). Ponadto niezależnie od tego, jaką wersję tytułu zdecydujecie się zakupić do 22 czerwca, otrzymacie w gratisie kolekcję oręża Beholder.

Dungeons and Dragons Dark Alliance z datą premiery, zwiastunem i gameplayem - ilustracja #1
W Dark Alliance nie powinno zabraknąć krwawych walk.

Z okazji ogłoszenia daty premiery w sieci pojawił się nowy zwiastun Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Znajdziecie w nim całkiem sporo elementów gameplayu. Nie przedłużając zatem, zapraszamy do seansu.

Jeśli jednak dla Was to za mało, to magazyn Game Informer opublikował przeszło 11-minutowy film prezentujący czystą rozgrywkę z Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Możecie go obejrzeć poniżej.

Na koniec przypominamy miłośnikom uniwersum Zapomnianych Krain, że jednym z głównych bohaterów Dungeons & Dragons: Dark Alliance jest Drizzt Do'Urden – drow (lub jak kto woli, mroczny elf) i słynny poszukiwacz przygód. Jego twórca, pisarz Robert A. Salvatore, jest zaangażowany w prace nad nadchodzącą produkcją studia Tuque Games. Istnieje zatem szansa, że fabuła gry zadowoli miłośników tej postaci.

  1. Oficjalna strona studia Tuque Games