Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 04:30

autor: Vergil

W Dungeons and Dragons Dark Alliance wcielimy się w Drizzta Do'Urdena

Firma Wizards of the Coast nawiązała współpracę z kanadyjskim studiem Tuque Games. Jej owocem będzie gra RPG akcji pod tytułem Dungeons & Dragons: Dark Alliance, w której gracze przejmą kontrolę nad słynnym Drizztem Do’Urdenem i jego towarzyszami.

Kanadyjskie studio Tuque Games, znane z gry Livelock, zapowiedziało podczas The Game Awards swoje kolejne dzieło. Będące owocem współpracy tego zespołu z firmą Wizards of the Coast Dungeons & Dragons: Dark Alliance to gra RPG akcji, w której gracze wcielą się w słynnego Drizzta Do'Urdena i tak zwanych Towarzyszy Hallu. Produkcja ma zadebiutować na komputerach osobistych i konsolach jesienią 2020 roku.

Powyższy materiał wideo sugeruje, że w trakcie zabawy akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka zapowiada się niebywale dynamicznie – na naszej drodze staną istne hordy przeciwników, których będziemy eliminować zarówno w zwarciu, jak i na dystans. Prowadzone do boju postacie będą mieć różne specjalizacje – oprócz Drizzta na zwiastunie zaprezentowano zwinną łuczniczkę i walecznego krasnoluda wyposażonego w tarczę. Pozycja umożliwi współpracę z maksymalnie trójką innych graczy – przez Internet lub na wspólnym ekranie.

W Dungeons & Dragons: Dark Alliance na naszej drodze staną hordy przeciwników (małych i dużych). - W Dungeons and Dragons Dark Alliance wcielimy się w Drizzta Do'Urdena - wiadomość - 2019-12-13
W Dungeons & Dragons: Dark Alliance na naszej drodze staną hordy przeciwników (małych i dużych).

Na marginesie warto jeszcze odnotować, że tytuł gry stanowi wyraźne nawiązanie do klasycznej serii Baldur’s Gate: Dark Alliance, która święciła triumfy na konsolach szóstej generacji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Oficjalna strona internetowa studia Tuque Games
  3. Oficjalna strona internetowa firmy Wizards of the Coast
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Dungeons & Dragons: Dark Alliance