Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2022, 18:56

Niedaleka przyszłość Dune: Spice Wars to nowa frakcja i wiele więcej

Dune: Spice Wars otrzyma parę nowości w najbliższych miesiącach, w tym kolejne stronnictwo oraz tryb wieloosobowy.

Ostatnia aktualizacja Dune: Spice Wars przyniosła ze sobą sporo nowego w tej strategicznej produkcji. Oczywiście na tym nie koniec. Studio Shiro Games ujawniło plany rozwoju gry. We wpisie na Steamie zamieściło poniższą infografikę, przedstawiającą nowości przewidziane na lato oraz dalszą przyszłość.

Niedaleka przyszłość Dune: Spice Wars to nowa frakcja i wiele więcej - ilustracja #1
Źródło: Shiro Games na Steamie.

Twórcy stawiają sprawę jasno: obecnym priorytetem jest dodanie trybu wieloosobowego. Ten pozwoli na wspólną zabawę czwórce graczy, którzy będą mogli współpracować bądź rywalizować w starciach „każdy na każdego”.

Zaraz po tym deweloper chce dodać nowe stronnictwo wraz z dodatkowym warunkiem zwycięstwa. Na razie nie zdradzono nic więcej na temat żadnego z owych elementów. Później do gry mają także trafić ikoniczni bohaterowie znani z książek Franka Herberta jako postacie heroiczne lub szpiedzy.

Skoro o nich mowa, aktualizacja Air & Sand wprowadzi nowe jednostki, jak również budynki oraz nieobecne jeszcze „elementy taktyczne”.

To bynajmniej nie wszystko. Deweloper podkreślił, że powyższa lista nie uwzględnia każdej nowości szykowanej z myślą o przyszłych aktualizacjach. Zachęcono też do zgłaszania wszelakich błędów w Dune: Spice Wars, by pomóc w rozwoju gry we wczesnym dostępie.