Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 11 lipca 2018, 11:11

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Drugi turniej Summer Cup zakończony emocjonującym finałem!

W drugim turnieju z serii Rocket League Summer Cup emocji nie zabrakło do samego końca. Tym razem faworyci trafili na godnych siebie rywali.

Drugie turniej Summer Cup zakończony emocjonującym finałem! - ilustracja #1

W poniedziałek zakończyliśmy drugi turniej z serii Summer Cup, który dostarczył nam jeden z najbardziej wyrównanych finałów w historii rozgrywek! Zmierzyły się w nim drużyny Iliminar Gaming oraz chicken walmart.

Pierwszy z zespołów to zwycięzcy poprzedniego turnieju z serii Summer Cup, byli więc zdecydowanymi faworytami. Tym razem jednak PetricK oraz kublik trafili na godnych siebie rywali. Zamas i niseron ani na chwilę nie odpuszczali, ostatecznie wygrywając bardzo wyrównany finał 3:2. Zapewnili sobie w ten sposób 100 punktów do rankingów Summer Cup i Friendly Fire oraz nagrody od firmy SteelSeries w postaci klawiatur Apex 150.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Pełną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Summer Cup i relację z turnieju umieszczamy poniżej. Wyniki turnieju wliczają się również do naszego pierwszego sezonu Friendly Fire, którego zwycięzcy mogą liczyć na świetne nagrody od SteelSeries.

Drugie turniej Summer Cup zakończony emocjonującym finałem! - ilustracja #2

Summer Cup – zasady pucharu

Drugie turniej Summer Cup zakończony emocjonującym finałem! - ilustracja #3

Summer Cup to seria trzech turniejów Rocket League 2v2 na platformach PC i PS4. Turnieje rozgrywane będą raz w miesiącu, a drużyny biorące udział w zawodach otrzymywać będą punkty, które zadecydują o ich pozycji w końcowym rankingu. Dla zwycięzców całego pucharu przewidziane są dodatkowe nagrody sponsorowane przez firmę SteelSeries.

Drugie turniej Summer Cup zakończony emocjonującym finałem! - ilustracja #4

Ranking Friendly Fire – 11 lipca

Drugie turniej Summer Cup zakończony emocjonującym finałem! - ilustracja #5