Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2013, 11:02

autor: Góral

Dragon Ball Z: Battle of Z - debiut dema i nowe nagrania z rozgrywki

Firma Namco Bandai, wydawca gry Dragon Ball Z: Battle of Z, udostępni dziś w usługach Xbox Live i PlayStation Network wersję demonstracyjną nadchodzącej produkcji. Dodatkowo opublikowano dwa kilkunastominutowe materiały wideo, prezentujące rozgrywkę w nowej bijatyce.

Dragon Ball Z: Battle of Z ukaże się w styczniu 2014 roku. - Dragon Ball Z: Battle of Z - debiut dema i nowe nagrania z rozgrywki - wiadomość - 2013-12-18
Dragon Ball Z: Battle of Z ukaże się w styczniu 2014 roku.

Firma Namco Bandai opublikowała dwa nowe materiały wideo z gry Dragon Ball Z: Battle of Z, pochodzące z wersji demonstracyjnej nadchodzącej odsłony popularnej serii bijatyk. Jednocześnie poinformowano, że wspomniane demo zagości w usłudze Xbox Live i w europejskim PlayStation Network jeszcze dziś.

Udostępniona zawartość pozwoli sprawdzić cztery pierwsze misje z trybu fabularnego gry i wcielić się w czterech wojowników (Goku, Kid Gohan, Krillin oraz Piccolo). Dodatkowo będzie można pobawić się w dwóch trybach multiplayer - Co-op i Battle, które obejrzycie na nagraniu zamieszczonym poniżej.

Dodatkowo ujawniono, że wybrane statystyki z dema zostaną przeniesione do pełnej wersji produkcji. Są to:

  • zdobyte punkty DP (Dragon Points) i PP (Premium Points),
  • postęp w trybie fabularnym,
  • postacie,
  • zdobyte karty,
  • dane gracza.

Dragon Ball Z: Battle of Z ukaże się w Polsce 24 stycznia 2014 roku w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz PlayStation Vita. Firma Cenega, rodzimy dystrybutor gry, wprowadzi na nasz rynek także edycję Goku, o której pisaliśmy w listopadzie. Cena takiego zestawu wyniesie około 380 zł (kwota widoczna w sklepie Muve.pl).

Dragon Ball Z: Battle of Z to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk, opartych na mandze i anime Dragon Ball. Gra kładzie wielki nacisk na zmagania w multiplayerze. Mechanika rozgrywki nie przeszła jednak większych zmian, oferując fanom marki znane i cenione rozwiązania.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Ball Z: Battle of Z

Dragon Ball Z: Battle of Z