Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 21 listopada 2014, 17:51

Dragon Ball Xenoverse w planie wydawniczym firmy Cenega

Pierwsza część kultowej serii bijatyk na konsole nowej generacji!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games Europe S.A.S. w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa część kultowej serii bijatyk, pt. DRAGON BALL XENOVERSE. Tytuł w angielskiej wersji językowej trafi 13 lutego 2015 roku na konsole PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One oraz Xbox 360.

Dragon Ball Xenoverse w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Tworzona przez uznane studio DIMPS, zespół odpowiedzialny za gry DRAGON BALL Z: Budokai, gra wraca do korzeni serii dzięki nowemu trybowi gry. Zawodnicy będą walczyć o tytuł najsilniejszego wojownika na świecie na Mistrzostwach Świata zwanych także Budokai Tenkaichi! Ten zupełnie nowy tryb gry będzie dostępny w Toki Toki City i pozwoli graczom wziąć udział w ogromnej, szalonej bijatyce, w której stawką jest tytuł mistrza i specjalne nagrody! Czy Twoja postać okaże się wystarczająco dobra, aby pokonać starych mistrzów, takich jak Hercule i Tien? Albo stawić czoła uwielbianym przez graczy Vegito czy Goku w postaci Super Saiyan 3 lub Super Saiyan 4?

Do zamówień przedpremierowych w wybranych sklepach, do wyczerpania zapasów, dodawane będą:

· Wyjątkowe metalowe pudełko,

· Unikatowa grywana postać Vegeta Super Saiyan 4,

· Dwa ekskluzywne stroje.

Ponadto, najwięksi fani uniwersum Dragon Ball, będą mogli zamówić limitowaną, specjalną edycję gry pt. Trunks’ Travel Edition, w której poza grą znajdzie się jeszcze 25-centymetrowa figurka!

Grę przed premierą można zamawiać m.in. na stronach: muve.pl, sklep.cdaction.pl lub sklep.gry-online.pl.

Cechy gry:

· AWATAR – Zupełnie nowa postać budowana zgodnie z wolą gracza. Wybierz Ziemianina, Majina, Saiyana, Nameczanina lub członka klanu Frieza i ruszaj na pole walki!

· „SYSTEM MISTRZÓW” – Rozważnie wybierz, która z oryginalnych postaci ma zostać twoim „Mistrzem”, od twojej decyzji będą zależałytwoje umiejętności i rodzaj treningu. Twój „Mistrz” będzie również interweniował podczas walk!

· NOWE ŚRODOWISKO GRY – Zegar, który kiedyś się zatrzymał, znacznie tykać ponownie w tajemniczym, futurystycznym mieście Toki Toki!

· TOKI TOKI – Spotkaj się w jednym miejscu z 300 graczami z całego świata, by walczyć, wykonywać zadania i świetnie sie bawić!

· NOWE POSTACIE – Mira, sztuczny twór dążący do zostania najpotężniejszą istotą we wszechświecie; Towa, mroczny naukowiec pochodzący ze świata demonów; Najwyższy Kai Czasu, bóstwo, które po raz pierwszy objawiło się 75000000 lat temu i połączyło się z ptakiem zwanym TokiToki, potężną formą życia potrafiącą tworzyć czas!

· TENKAICHI BUDOKAI – Weź udział w największym turnieju sieciowym, czy będziesz wystarczająco silny, by pokonać obecnego czempiona?!

· POSTACIE Z DRAGON BALL GT – Do walki dołączają Goku i Vegeta w swoich formach Super Saiyan 4!

· NOWA GENERACJA WALK – Ciesz się ulubioną mangą na PlayStation®4 oraz Xbox One! Gra będzie dostępna również na PlayStation®3 oraz Xbox 360.

· SILNA INSPIRACJA – Tytuł czerpie garściami z jednej z najbardziej znanych serii gier.

· POPRAWIONA ROZGRYWKA – Odkryj szybki i wymagający techniki potężny styl walki.

· MIMIKA TWARZY – Wojownicy będą zmieniali wyraz twarzy w czasie potyczek.