Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2014, 13:10

autor: Renox

Dragon Age: Inkwizycja – gameplay z wersji PC, czyli co nam da klawiatura i myszka

Studio BioWare opublikowało w serwisie Twitch godzinny materiał wideo z Dragon Age: Inkwizycja. Umieszczone w rozwinięciu nagranie związane jest wyłącznie z pecetową edycją wspomnianego tytułu i pozwala zobaczyć, na jakie korzyści będą mogli liczyć gracze wykorzystujący podczas rozgrywki myszkę i klawiaturę.

BioWare opublikowało godzinny gameplay z Dragon Age: Inkwizycja w wersji PC. - Dragon Age: Inkwizycja – opublikowano godzinny gameplay z wersji na PC - wiadomość - 2014-10-14
BioWare opublikowało godzinny gameplay z Dragon Age: Inkwizycja w wersji PC.

Kanadyjskie studio BioWare upubliczniło w serwisie Twitch godzinny stream z gry Dragon Age: Inkwizycja w wersji na PC. Nagranie to ma na celu pokazanie przede wszystkim, jakich korzyści będą mogli spodziewać się gracze wykorzystujący podczas zabawy mysz i klawiaturę. Niżej umieszczony materiał prezentuje więc interfejs, jak również to, w jaki sposób będziemy podczas zabawy wykorzystywali wspomniany już sprzęt, na przykład podczas obsługiwania koła dialogowego.

Warto również wspomnieć, że w umieszonym niżej fragmencie rozgrywki mogą wystąpić pewne spoilery, dlatego też oglądacie go na własną odpowiedzialność.

Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na rynku 18 listopada tego roku w wersji na PC oraz konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4. W grze wcielimy się w przywódcę tytułowej Inkwizycji, której celem będzie powstrzymanie zagrożenia spływającego na świat Thedas za sprawą rozdarcia granicy między światem śmiertelników a Pustką, doprowadzając do inwazji krwiożerczych demonów.

Produkcja działać będzie na najnowszej konsoli firmy Sony w rozdzielczości 1080p oraz 900p na Xboksie One, a jej pełne ukończenie zajmie od 150 do 200 godzin. Natomiast niedawno ujawnione wymagania sprzętowe utwierdziły nas w przekonaniu, że aby cieszyć się z rozgrywki w niższej jakości, nie będziemy potrzebować sprzętu z wyższej półki.