Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2014, 12:50

autor: Meehow

Dragon Age: Inkwizycja – pełne ukończenie gry zajmie około 150-200 godzin

Jak wynika z wypowiedzi Camerona Lee, producenta studia BioWare, pełne ukończenie najnowszej odsłony serii Dragon Age zajmie około 150-200 godzin. Pojawił się także nowy gameplay z wersji konsolowej.

Jak wynika z wypowiedzi Camerona Lee – producenta studia BioWare pracującego nad Dragon Age: Inkwizycjapełne ukończenie najnowszej odsłony serii Dragon Age zajmie około 150-200 godzin. Oczywiście ta ilość dotyczy najprawdopodobniej przechodzenia gry w stylu entuzjasty, czyli przeczesania każdego skrawka świata przedstawionego. Lee nie podał jednak szacunku odnośnie głównego wątku, choć wspomniał, że przęciętna "BioWare'owa opowieść" zajmuje 20-40 godzin. Warto także przypomnieć, że Dragon Age: Inkwizycja będzie dodatkowo wyposażone w tryb kooperacji, który nie będzie jednak w żaden sposób połączony z kampanią dla jednego gracza; więcej na ten temat pisaliśmy końcem sierpnia w Serwisie Informacyjnym, gdzie odsyłamy zainteresowanych. I wreszcie widoczny powyżej gameplay, najprawdopodobniej z wersji na konsolę PlayStation 4. Można na nim zapoznać się m.in. z kreatorem postaci, walką czy awansem postaci.

Dragon Age: Inkwizycja w Polsce zadebiutuje 20 listopada na pecetach oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.